Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά απο την πρώτη μετριότατη συνουσία που είχα με μία νέα και όμορφη κοπέλα συνέχισα ψάχνοντας να βρω γυναίκα που μπορεί να μου προσφέρει πραγματική ηδονή.
Αφού μπήκα σχεδόν σε όλα τα σπιτάκια της περιοχής που ήταν ανοιχτά κατέληξα στο Κωλοκυνθούς 38 όροφος μην έχοντας μεγάλες προσδοκίες.Τελικά στον οίκο αυτό δούλευε μία καινούρια ώριμη κοπέλα κοντά στα 50,Ελληνικής καταγωγής η οποία ως φένεται θα συνεχίσει να εργάζεται στον οίκο αυτό.Το όνομα της είναι Μαρία,έχει ξανθά μαλλια λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,κανονικών κιλών προς το γεμάτο,λευκό δέρμα και μαλακά βυζιά.Ανακοινώθηκε το γυμνό τσιμπούκι στο δεκάρικο το οποίο δεν είναι τελειωτικό.Αντίθετα επιτρέπει τελείωμα στο σώμα της.Αποφάσισα να την δοκιμάσω προσδωκόντας λόγω της Ελληνικής της καταγωγής οτι θα είναι μία μέτρια εμπειρία και αυτή η κοπέλα όμως με διέψευσε.Αποδείχθηκε περισσότερο καλή απότι φανταζόμουνα και καλού χαρακτήρα.Κατά την είσοδο της στο δωμάτιο είπαμε μερικές κουβέντες. Η όλη φάση είχε μία γεύση απο 80s τότε που όλες σχεδόν οι ιερόδουλες ήταν Ελληνίδες.Η κοπέλα έβγαλε όλα τα ρούχα της και ξάπλωσε στο κρεββάτι ανάσκελα και αφέθηκε να ασελγήσω πάνω στο ώριμο κορμί της.Η Μαρία μου είπε εξαρχής οτι με γουστάρει και αυτό ήταν προάγγελος οτι θα περάσουμε καλά.Ξεκίνησα να γλύφω τα βυζιά της και όλο το σώμα της ανεβαίνοντας στο στόμα της όπου εκεί έπεσαν τα πρώτα γλωσσόφιλα.Στην συνέχεια ακολούθησα αντίθετη πορεία καταλήγοντας στο μουνί της.Αυτό που είδα δεν μου έκανε εντύπωση καθόλου αντιθέτως ήταν αρκετά αναμενόμενο για μία ώριμη Ελληνίδα. Πάνω απο τα μουνόχειλα της αντίκρυσα έναν αρκετά φουντωτό μαύρο θάμνο.Το μουνί της στο χάιδεμα μου και στο δάχτυλο που έβαλα ανταποκρινόταν έχοντας μουσκέψει και κατέβαζε ύγρα.Στο γλειφομούνι που ακολούθησε η Μαρία άρχισε να το απολαμβάνει βγάζοντας αληθοφανή βογγητά και της χάρισα έναν οργασμό.Έπειτα ξάπλωσα εγώ ανάσκελα και της είπα να αρχίσει αυτή το γυμνό κλαρίνο.Ξεκίνησε ρουφώντας την πούτσα μου και πέρασε και τον κορμό του πούτσου μου κατά μήκος με την γλώσσα της.Τα αρχίδια μου τα περιποιήθηκε επίσης λίγο με την γλώσσα της και αυτά.Την γυρίζω σε στάση 69 οπού εκεί επαναλήφθηκε το ίδιο ακριβώς έργο με το μουσκεμένο μουνί και τα βογγητά ηδονής.Επειδή το έκανα με μαεστρία και την είχα κατακαβλώσει σε αυτήν την στάση μου έκανε πολύ καλό deepthroat τσιμπούκι.Της είπα να περάσουμε στο σεξ όπου κάναμε μόνο μία στάση την ιεραποστολική. Ο συνδιασμός θάμνου,ιεραποστολικής στάσης,ώριμης Ελληνίδας και παλιού μπουρδέλου είχε έντονα στοιχεία 80ς.Ξάπλωσε ανάσκελα,άνοιξε τα μπούτια της,άνοιξε τα χέρια της διάπλατα,έκλεισε τα μάτια της και αφέθηκε στην ηδονή.Την γαμούσα με δύναμη σε πολλές παραλλάγες και έπεφταν και γλωσσόφιλα καθόλη την διάρκεια της συνουσίας.Όταν πλησίαζα στην κορύφωση έβγαλα καπότα και έχυσα πίδακες σπέρματος στο κορμί της.Μία επιτυχημένη συνουσία είχε λήξει.Η κοπέλα χωρίς να μου πει καθόλου ψέμματα μου είπε οτι ήμουν πολύ καλός και μου είπε οτι με περιμένει ξανά πριν τον καινούριο χρόνο.Η κοπέλα απευθύνεται σε όσους δεν έχουν πρόβλημα με ώριμες.
Όσοι ενδιαφέρεστε να την γνωρίσετε θα δουλεύει όπως μου είπε σταθερά απο δωδεκάτη νυχτερινή μέχρι ενάτη πρωινή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού