Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξύπνησα με ορέξεις xxx και κάπως έτσι μια απρόσμενη μέρα ξεκινούσε.....

Μπήκα πρώτα στο διπλανό υπόγειο μαγαζάκι μήπως πετύχω την Αλίσια, ήταν 2 milf(η μια καλή) αλλά είπα να παώ στο δίπλα μήπως είναι η γνώριμη Μαριά...

Ανεβαίνω και παρατηρώ διαφορετική υπηρεσία η οπόια μ ενημέρωσε πως η κοπέλα ήταν σο δωμάτιο... Αρχίζω να υποψιάζομαι πως ίσως δεν είναι η Μαρία today....
Βγαίνει το μωρό, ένα μελαχροινό, αρκετά ψηλό κ όμορφο το οποίο πρέπει να έχει καταγωγή από καμιά Συρία, Πακιστάν, Αίγυπτο ή κάτι τέτοιο....
Λεώ να περάσω...κι εδώ ξεκινάει το απρόσμενο της υπόθεσης:
Όπως με οδηγούσε προς το δωμάτιο η υπηρεσία άρχισε να μου πιάνει το μπράτσο και να μου λέει τι ωραίο σώμα έχω χωρίς να παραλείψει να χουφτώσει και την κοιλική μου χώρα καθώς της έδινα το παράβολο εισόδου..... Δεν προλαβαίνω να μπω και να βγάλω μόνο τη μπλούζα και ξανανοίγει την πόρτα λέγοντας μου στην ψύχρα πως ήρθε να δει την "κορμαρα" μου όπως είπε. Μέχρι να έρθει το μωρό μπήκε 2-3 φορές ακόμα λέγοντας μου να μην ντρέπομαι και στο τέλος ζητώντας μου ακόμα και να τον παίξω να σηκωθεί για να τον δει. Αφού είπα πως περιμένω το μωρό αλλιώς τι νόημα έχει, με χούφτωσε στα αρχιδια και βγήκε οριστικά έξω (αν και ομολογώ περίμενα πως θα ξαναέμπαινε)...

Έρχεται η κοπέλα χαμογελαστή, κλείνει την πόρτα πίσω της (όπως συνηθίζεται στο εν λόγω μαγαζί για όσους δεν ξέρουν)με το σύρτη(αυτό απέτρεψε τις περεταίρω επισκέψεις φαντάζομαι) και ξεκινάει να γδύνεται, εγώ χαίδευα και η ανόρθωση ήταν άμεση.. Συνεχίζουμε με την κλάσική πίπα στην οποία έχει μια μικρή απειρία χωρίς αυτό να είναι ενοχλητικό. Συνεχίζουμε σε ιεραποστολικό όπου και λόγω στενότητας της κοπέλας, λόγω και της συσσωρευμένης "ενέργειας" στο πέος μου, επήλθε το τέλος. Με χαιρέτησε και αποχώρησε.
Όταν βγήκα η υπηρεσία με ρώτησε αν μου άρεσε και φυσικά είπα ναι και τότε μου λέει να μας ξανάρθεις..... Να ανησυχώ άραγε? Είναι και χοντρούλα κ άσχημη στο πρόσωπο, να ήταν καμιά καλή.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2012
Τυπε μου ωραια η κριτικη σου Κουλ Λες την υπηρεσια που μοιαζει σαν μεταλαγμενο τραβελοιδες...Χα χα χα χα...κανει πολλα πεσιματα αυτη......Μεγάλο χαμόγελο
27 Δεκεμβρίου, 2012
Αν το σωμα σου ειναι αυτο στο αβαταρ σου τοτε καταλαβα γιατι στην επεσε η τσατσα Σπασίκλας
27 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φιλε αυτή λέω....Χαχαχαχαχα
27 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι εγώ είμαι ρε συ αλλά δεν ήμουν γυμνός όταν πήγα, χειμώνα έχουμε...Χαχαχαχα
27 Δεκεμβρίου, 2012
Πολύ καλή σε ομορφιά σίγουρα.Σε υπηρεσίες όμως δεν το έχει.
28 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προφανως εχει ακτινες χ και σε εκοψε απο οταν μπηκες.Τοσα χρονια στο κουρμπετι ξερουν αυτες Γερο-μύστης
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6