Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία μπορεί να έχει μικρή απόκλιση.Επίσκεψη στην ξακουστή Αλιόνα από την Ουκρανία. Πρόκειται για μία έμπειρη γυναίκα, κάπου στα 45, με έκφυλο πρόσωπο και πολύ καλό σώμα για την ηλικία της. Γνωστή για την καλοδουλεμένη γλωσσίτσα της που πάει...παντού.Στο σπίτι μπορώ να πω ότι είχε αρκετό κόσμο αν και μετά τη 01:00.Είχε σουξέ η κυρία.Έδωσα το 20αρικο στην ευγενική υπηρεσία και μπήκα στο δωμάτιο, το οποίο ήταν απλά αποδεκτό.Γδύθηκα και περίμενα...Την άκουσα να έρχεται καθώς χάζευα ξαπλωμένος το χώρο.Μετά τις συστάσεις,γδύθηκε και επιδόθηκε σε προκαρκτικά γλυψίματα σε όλο το σώμα.Από τα αυτιά μέχρι τα δάχτυλα των ποδιών. Αν είσαι φρεσκομπανιαρισμένος, δεν σε αφήνει παραπονεμένο. Με έντεχνες κινήσεις προχωράει κάτω από τους όρχεις, σε απαγορευμένες περιοχές,όπου η ζεστή της γλώσσα σε κάνει να της αφήνεσαι αβίαστα. ΝτροπήΈπειτα, ανέλαβε να ζεστάνει το ήδη ζεστό μου πέος με ένα καταπληκτικό στοματικό με προφυλακτικό, όπως ζήτησα. Το χτύπαγε στο πρόσωπό της, το κατάπινε και με κοίταζε λάγνα. Της ζήτησα να κάνουμε σεξ. Τούρλωσε τα οπίσθιά της κοιτάζοντας τον καθρέφτη και μπήκα μέσα της παρατηρώντας και χαϊδεύοντας την πίσω τρυπούλα της, την οποία δυστυχώς δεν δίνει. Έβγαζε κραυγούλες και έδειχνε να το απολαμβάνει. Μετά από λίγο, θέλησα να προχωρήσουμε σε κλασικό ιεραποστολικό σεξ. Μπαινόβγαινα μέσα της σε έντονο ρυθμό,το κρεβάτι έτριζε αρκετά, ενώ κοιταζόμασταν στα μάτια καθώς φτάναμε σιγά σιγά στην κορύφωση. Της ζήτησα να εκσπερματίσω στο στήθος της, ανασηκώθηκα και μου έβγαλε το προφυλακτικό. Ανέβηκα προς το στήθος της...Αρχισε να μου τον παίζει κοιτώντας με βαθιά στα μάτια, με το βλέμμα μεγάλης πορνοστάρ. Δεν άντεξα για πολύ κι έτσι επήλθε το τέλος με τα όμορφα βυζιά της να γεμίζουν σπέρμα. Δεν τον άφησε από τα χέρια της παρά μόνο όταν βγήκε και η τελευταία σταγόνα. Σκουπιστήκαμε, μιλήσαμε λίγο και έφυγε καθώς στο σαλόνι ακούγονταν αρκετοί πελάτες. Καλή χριστουγεννιάτικη εμπειρία, στον κρύο αλλά πάντα ατμοσφαιρικό δρόμο της πληρωμένης "συντροφιάς", με μια sexy, ώριμη γυναίκα που θα ξαναπροτιμήσω. Η τσατσά παρόλο τον κόσμο, ευγενική και δεν ενόχλησε. Βαθμολογίες πάνω από 7 δεν με αφήνει να βάλω το σύστημα, παρά μόνο στο πάρκινγκ όπου το 10αρι λόγω αυτοκινήτου.Καλή συνέχεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
11
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2012
Ο τίτλος σου είναι απλά κορυφαίος!!!!
26 Δεκεμβρίου, 2012
Ωραία κριτική!
26 Δεκεμβρίου, 2012
ενω αμα δεν εισαι φρεσκοπλυμμενος νομιζεις σιχαινεται...
(Updated: 27 Δεκεμβρίου, 2012) 27 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Koppask, ναι,ευχαριστώ! Νομίζω ταίριαζε!
27 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ'ευχαριστώ Φανούρη! Τιμή μου να το λες εσύ!
(Updated: 27 Δεκεμβρίου, 2012) 27 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ Lust, δεν ξέρω...καλό είναι πάντως όλοι να πηγαίνουμε καθαροί στις πουτάνες, όπως καθαριότητα απαιτούμε κι από αυτές.
27 Δεκεμβρίου, 2012
καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους καλη η αλιονα αλλα δεν εχεται βαρεθει πλεον και αυτη και τα περισσοτερα μπαγιατικα μιλφ τετοιου τυπου δεν πρεπει να φερουν καινουργιες επιτελους η αλλιως να κατεβασουν τιμες τι να πω πολυ πεσμενες καταστασεις
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7