Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είναι η πρώτη κριτική που γράφω και ο λόγος είναι για να αποφύγει o κάθε συναγωνιστής να πετάξει τα λεφτά του οπως τα πέταξα εγώ σήμερα!Μπαίνω στο μπουρδέλο και βλέπω την μονικα και την τζεσσικα και επείτα απο μεγάλη βόλτα απο φυλής,λιοσίων και μετάξι μιας και δεν έπαιζε κατι το ιδιαίτερο για τα δικά μου γούστα είπα να πάρω μια παρτουζα να μην πάει χάμενος τοσος ποδαρόδρομος..Μπαίνουν λοίπον μεσά χασκογελόντας και μιλώντας στα αλβανικά ρουμάνικα βουλγαρκα δεν ξέρω τι!(ξέρουν ελληνικά αρκετά καλα) Πάω να τους βγάλω τα σουτιέν να πιάσω καμία ρόγα ξενίζουν,λεώ δεν γαμιέται ας μην χαλασώ την διάθεση μου... πέρασμα προφυλακτικου σε μισοκαυλομένη πουτσα προκατακτικά 0 και οταν λέω μιδέν πραγμάτικα μιδεν ουτε πιπα δεν μου πείρε τους λεώ θα μου πάρετε πιπά?? και με ενα βαριεστημένο ύφος ειδικά απο την μια δεν ξερω αν ηταν η τζέσσικα ή η μόνικα μου κανανέ 10 δεύτερολεπτα πίπα μπορεί και λιγότερο λέω ας παεί στα κομματία. γαμάω την πρώτη και καθώς την γάμαγα μίλαγε με την άλλη και χασκογελουσαν σαν να μην ήμουν καν εκεί με αποτέλεσμα να μου παίσει όταν το καταλάβε κατί ειπε στην αλλη πάλι με αυτο το υφάκι αγγαρίας-βαρεμάρας και σηκώνετε και πάει στον νήπτηρα... και μου κάνει η άλλη ελα να γάμισεις έμενα.. λέω για ακόμα μια φορά δεν παεί στα κομμάτια μπορεί να είναι καλη η αλλή. ΑΡΧΙΔΙΑ παλί τα ίδια τις ζητάω να στάματισει να μιλάνε στην γλώσσα τους και να ερθέι και η αλλη να ξαπλώσει... και η απαντηση ηταν μάθε και εσυ την γλωσσα και οτι την αλλη την γαμισα και δεν θα την ξανα γαμίσω! τα παίρνω και τις λεω σαλτα και γαμήσου παλιο πουτανα βρομα σε πληρώνω και μιλας κιολασ κολο ζωω και σηκώθηκα και έφυγα!! ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Τζέσσικα
georgekk
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2012
τιμή ?
25 Δεκεμβρίου, 2012
10+10 evra Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2