Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε Τρίτη μεσημέρι στις 14.00....αρχικά πήγα δίπλα για την Βαλέρια αλλά μόλις είχε μπει στο δωμάτιο , πράγμα που σήμαινε ότι θα αργήσει , ήρθα εδώ όπου δούλευε και ένα θωρηκτό ονόματι Όλγα ,είχα
όρεξη για πειραματισμούς και η αλήθεια είναι ότι με τράβηξαν οι Βυζάρες της Τατιάνας , η Τατιάνα είναι είναι 25 χρονών από την Βουλγαρία , αρκετά παχουλή αλλά με σφιχτό δέρμα , έχει καστανά μακριά ίσια μαλλιά
υπέροχες φυσικές βυζάρες 3.5-4 και σφιχτό μεγάλο κώλο , δουλεύει εδώ περίπου 1.5 χρόνο την έχω ξαναδεί αλλά είναι η πρώτη φορά που πέρασα ,έχει εφτά χρόνια στην Ελλάδα μιλάει άψογα ελληνικά και πρίν δούλευε
με τηλέφωνο....μπήκε στο δωμάτιο έβγαλε τα εσώρουχα της και ξάπλωσε παράλληλα δίπλα μου και καθόταν ακίνητη περίπου στη στάση που είχε το περίφημο άγαλμα η κοιμωμένη του Χαλεπα , έπεσα κατευθείαν
στα βυζιά της τα φίλαγα και τα ζούλαγα ενώ αυτή εξακολουθούσε να κάθεται ακίνητη , καμιά αντίδραση κανένα χάδι , την ανέβασα απο πάνω μου όπου εξακολουθούσα να ασχολούμαι με τις βυζάρες της ενώ αυτή κοιτούσε
ακριβός ευθεία στον τοίχο με απλανές βλέμμα , της είπα ότι έχει απίθανες βυζάρες και μου έιπε ναι όταν ήμουν μικρή το έτρωγα το φαΐ μου , με ξεκαβάλησε ήρθε στο πλάι μου , πέρασε προφυλακτικό(της ζήτησα ακα και
μου απάντησε ότι δεν κάνει)και άρχισε μιά μονότονη πίπα με αργό ρυθμό , εγώ ασχολούμουν με το μουνάκι της και με την κωλοτρυπίδα της που είναι αδούλευτη και σφιχτή χωρίς να διαμαρτυρηθεί(ίσως γιατί τα αγάλματα δεν
μιλάνε χα χα χα)πρώτη στάση με αυτή απο πάνω καμιά συμμετοχή και γρήγορη αλλαγή στα τέσσερα , εκει η θέα είναι καλή , έχει μέν μεγάλη κωλάρα αλλά είναι σφιχτή , την γαμούσα πάρα πολύ δυνατά και αυτή δεν είχε καμιά
αντίδραση ούτε όταν της έσκασα και 2-3 σκαμπίλια στα κωλομάγουλα της , της είπα να χύσω με ισπανική στα βυζιά της και απάντησε αμέ....γύρισε ανέβηκα απο πάνω της και άρχισα να γαμάω τις βυζάρες της μέχρι που τελείωσα , στό τέλοςμε ευχαρίστησε κι όλας , η αλήθεια είναι ότι δεν έχει συμμετοχή αλλά δέχεται δάχτυλα έχει βυζάρες και αντέχει αδιαμαρτύρητα το δυνατό σφυροκόπημα ...στο δωμάτιο έκατσα κοντά στο τέταρτο , το δωμάτιο είναι σχετικά καλό
,έχουν αλλάξει κρεβάτι (από την τελευταία φορά που είχα καταθέσει σε αυτόν τον οίκο)το οποίο είναι αρκετά χαμηλό , κάτω απο τον νιπτήρα έχουν και ένα ξύλινο βάραθρο ώστε να το χρησιμοποιεί κάποιος κοντύτερος που δεν φτάνει στον νιπτήρα , για μιά φορά καλή είναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού