Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οπως λεει και ο τιτλος για αλλη μια φορα στο Μεταξι για μια ακομα καταθεση.Εφτασα κατα τις 5 το απογευμα μονος για τσαρκουλα.Μπηκα σε 2-3 σπιτια στην Ιασωνος να δω τι παιζει αλλα εβλεπα τρελα μπαζα ετσι περασα απο Κολωνου να δω τι τεμαχια παιζουν εκει.Οταν ανεβηκα πανω στο 30Β ηταν αρκετοι συναγωνιστες στο σαλονι και ετσι αραξα και γω να δω τι καλο εχουμε σημερα.Βγαινει η τσα(η γνωστη σπασαρχι Θυμός ) και λεει εχουμε 2 κοπελιτσες μπλα μλπα μπλα...Πρωτη εμφανιζεται η γνωστη Ιωαννα η οποια με το που βγαινει απ την κουρτινα με σταμπαρει και ερχεται και καθεται στα ποδια μου δινοντας μου τα βυζια της να την θηλασω Σπασίκλας Με καβλαντισε μπας και μπω αλλα την εχω παρει 2 φορες χωρις κατι ιδιαιτερο οποτε ακυρο.Ετσι περιμενω να βγει απ το δωματιο η ετερη ετερα να την δω.Βγαινει ενα συμπαθητικο Ρουμανακι σχετικα κοντο και με πιασιματακια καθως και ωραια βυζακια τα οποια μου εφερε στην μουρη οποτε λεω θα μπω να δω τι κανει το μωρο.Μπαινω στο δωματιο διπλα στην πορτα και η τσα αλλαξε το χαρτι καθως και σιγυρισε λιγο το χωρο.Υστερα απο λιγο ερχεται η Κρινα γελαστη οπως και στο σαλονι και αρχιζει καποια προκατ κυριως με τα βυζια της κατι σαν ισπανικο ,καποια γλυψιματακια κλπ .Αφου σηκωθηκε μου βαζει καποτα και ξεκιναει τρομπονι ρηχο μεν σε ρυθμους χορευτικους δε(συντονιζοτανε με την μουσικη μαλλον).Το συνεχισε αρκετα μπορω να πω αλλα επειδη κοντευα να εκραγω την σταματησα και αφου της εβγαλα το κυλωτακι την εστησα ιεραποστολικα οπου μετα απο λιγο τελειωσα.Κατα την διαρκεια του εργου ολο και κατι ατακες πεταγε του τυπου καβλιαρη κλπ.Σε γενικες γραμμες ηταν καλη αλλα θα ξαναδοκιμαστει υπο καλυτερες συνθηκες να βγαλω καλυτερο συμπερασμα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρίνα
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2012
Είναι η γνωστή Κρίνα από Κεραμεικού, και όχι Κορίνα.
P
picker(1)
17 Δεκεμβρίου, 2012
"αλλα θα ξαναδοκιμαστει υπο καλυτερες συνθηκες να βγαλω καλυτερο συμπερασμα..."

γιατι τι ειχαν συνθηκες τοτε?Εμμμμ
17 Δεκεμβρίου, 2012
Δεν ξερω αν ειναι γνωστη(τουλαχιστον για μενα δεν ηταν) αλλα ναι Κρινα την λενε και οχι Κορινα μου το τονισε στο δωματιο.Σχετικα με το ερωτημα σου bloodhead αναφερομαι στις δικες μου συνθηκες....ειχα 2 μερες να πιρφορισω και να κατεβω στα στεκια κανα 25ημερο οποτε καταλαβαινεις απροπονητος ποσο να αντεξω στην μαχη Ντροπή .Αλλη φορα θα την δοκιμασω πιο ετοιμος Μαλακία και βασικα αυτο ισως γινει και αυριο-μεθαυριο που θα ξανακατεβω Κατσικογάμης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3