Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 101 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Nαταλία είναι μία ώριμη γυναίκα Ρωσόφωνη,ψηλή,λευκόδερμη,κανονικών κιλών,με ξανθιά μακριά μαλλιά πλατινέ.Χαρακτηριστικό της σημείο αναγνώρισης τα φουσκωμένα η πρησμένα μάγουλα που έχει,τα ζαρτιερικά που φοράει καθώς και το ιδιότυπο σαλονάρισμα της που επιδεικνύει τα όμορφα και στητα οπίσθια της προς άγρα πελατών.
Στο σαλόνι δεν ανακοινώνεται κάποιο εξτρά παρόλα αυτά κατόπιν συνεννοήσεως προσφέρει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Είναι γνωστή απο αρκετά ιδρύματα που έχει δουλέψει στο παρελθόν με αφετηρία το Κωλοκυνθούς 38 όροφος όπου εκεί δούλευε σαν Βίκυ.Έτυχε να την έχω πάρει 2 φορές και σε αυτό το ίδρυμα και ήταν απλώς καλή.
Στην συνέχεια δούλεψε και στα Διδύμου 16,Περγάμου 27 καθώς και Μαγνησίας 1 αλλά και σε άλλα ιδρύματα. Λόγω της γνωστης Βίκυς της Καζακστανής αναγκάστηκε να αλλάξει το όνομα της σε Ναταλία για να μην μπερδεύονται οι πελάτες.Έκτοτε περιποιήθηκε και πιο πολύ τον εαυτό της βελτιώνοντας την εμφάνιση της.
Μην έχοντας βρει κάτι καλύτερο αποφάσισα να τσεκάρω την συγκεκριμένη μήπως και βελτιώθηκε.Κατέβαλα 20 ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο.Ξεκινήσαμε με προκαταρκτικά με εμένα να είμαι ξαπλωμένος και αυτή να γλύφει το λαιμό μου,το στήθος μου,την κοιλιά μου και τους μηρούς μου.Σε καμία περίπτωση δεν συγκρίνεται το γλύψιμο της με αυτό της Αλιόνας.Έπειτα ήρθε σε οριζόντια θέση με το σώμα μου σχηματίζοντας σταυρό και άρχισε να τρίβει τα βυζιά της στον πούτσο μου ενώ εγώ της χάιδευα το πράμα της.Δάχτυλο δεν άφησε να βάλω.Αφού τελείωσε το σετ προκαταρκτικών της πήρε ένα μαντήλι και σκούπισε το πέος μου. Με ρώτησε αν θέλω μόνο πίπα και της είπα οτι θέλω και σεξ αλλά στο τέλος να τελειώσω με πίπα.Αρχικά φίλαγε και έλειχε τον κορμό και την βάλανο και έπειτα σιγά σιγά τον πήρε στο στόμα της και άρχισε να τον ρουφάει αργά.Εγώ χάιδευα το πράμα της κατά την δειάρκεια της πίπας.Όταν της είπα να περιποιηθει τους όρχεις μου αρνήθηκε αλλά μετά απο λίγο άρχισε να γλύφει το σημείο ανάμεσα στα αρχίδια και στον κώλο μου. Αυτό έγινε για λίγο καθότι πήγε να βάλει προφυλακτικό να ξεκινήσουμε το σεξ. Σε προτροπή μου να περάσουμε πρώτα σε στάση 69 αρνήθηκε και όταν της είπα για ποιο λόγο μου είπε οτι κάνει 69 αλλά επειδή θέλω να κάνω και σεξ οτι θα αργήσουμε.Αυτό είναι ένα απο τα αρνητικά της. Αφού πέρασε προφυλακτικό της είπα να ανέβει απο πάνω μου και μου είπε οτι είναι κουρασμένη.Και άλλο φάουλ! Περάσαμε για πρώτη στασή σε πισοκωλητό οπού σε αυτήν την στάση η συγκεκριμένη δεν το είχε καθόλου.Συγκεκριμένα ανασήκωσε ψηλά την λεκάνη της για να περιορίσει την διείσδυση και μου είπε να κλείσω τα πόδια μου για να έχει αυτήν τον έλεγχο.Μισω τις υποδείξεις για κλείσιμο των ποδιών του πελάτη στην στάση του πισοκωλητού.Παρα ταύτα συμμορφώθηκα και μείναμε για λίγο σε αυτήν την στάση.Παρόλα αυτά της είπα να περάσουμε σε ιεραποστολικό μήπως και καταφέρω να σώσω την πατρίδα.Στην στάση αυτή ευτυχώς δεν υπήρξε πρόβλαμα απο μέρους της οπότε άρχισα να την σφυροκοπάω κανονικά.Σε αυτήν την στάση άρχισε τα βογγητά και άρχισε να μου λέει προστυχόλογα με σκοπό να τελειώσω σε αυτήν την στάση.Η επόμενη κίνηση ήταν να βγάλω το προφυλακτικό και να της πώ να περάσουμε στην πίπα.Ξάπλωσα και άρχισε να φτύνει για λίγο τον πούτσο μου και έπειτα πέρασε σε γρήγορο τσιμπούκι με την χρήση χεριού. Με τον ίδιο τρόπο με είχε τελειώσει και παλιότερα.Το γρήγορο τσιμπούκι και χωρίς παύση κατά την δειάρκεια της εκσπερμάτισης περιορίζει την απόλαυση του πελάτη. Της είπα να κάνει κανονικό τσιμπούκι και στο τελείωμα να σταματήσει για να δεχθεί το φορτίο μου αλλά με αγνόησε. Τελικά πήρα εγώ την κατάσταση στα χέρια μου ενώ αυτή έγλειφε με την γλώσσα της την βάλανο μου. Έπειτα σημείωσε το μεγάλο πέναλντυ λέγοντας μου "αργήσαμε μωρό μου". Όταν της είπα οτι τελειώνω απομακρύνθηκε απο το πέος μου για να μην τα πάρει στο στόμα της. Στο τέλος της είπα οτι δεν πρέπει να αγχώνει τον πελάτη με τον χρόνο ιδίως όταν το σαλόνι είναι άδειο απο πελάτες.Αυτή μου είπε κάτι φθηνές δικαιολογίες. Αυτό που έχω να επισημάνω είναι οτι είναι απλώς καλή αλλά σε υπηρεσίες βρίσκεται έτη φωτός πίσω σε σχέση με άλλες μιλφ.
Για μένα έχει πάρει πλέον κόκκινη κάρτα παρόλα αυτά για όσους δεν την έχουν δοκιμάσει και θέλουν ώριμες την προτείνω για μια φορά για να δουν αν τους κάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2012
καλησπερα οπως εχω πει και αλλες φορες συναδελφοι στη βεργας δεν βαζουν μυαλο να διωξουν ολες αυτες τισ πατσαβουρες κολογριες πραγματικα πολυ χαλια ελεινες και τρισαθλιεσ μακρια πεταμενα λεφτα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1