Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 156 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
οπως λεει και ο φιλτατος συναγωνιστης Billy7 παρακατω σε δικια του κριτικη η κοπελα δεν κανει απλα καθολου για εναν απλο λογο,δεν θελει να κανει σεξ

να ενημερωσω και εδω οτι ειμαι νεος στο αθλημα,κοντα 1 χρονο,και ειναι η πρωτη φορα που ζηταω τα χρηματα μου πισω,εστω τα μισα,γιατι σεξ ΔΕΝ εγινε

μπηκε στο δωματιο 10 sec μετα απο εμενα,ουτε το φουτερ δεν ειχα προλαβει να βγαλω,της λεω θες να περιμενεις λιγακι,μου κανει οχι θα καθησω εδω να περιμενω..(καλα λεω απο μεσα μ)

γδυνομαι εντελως εχωντας και εγω την αισθηση οτι καποιος μας κυνιγαει...την ρωταω καποια πραγματα μεχρι να ξεντυθω εντελως ενω αυτη απανταγε ψυχρα στης ερωτησεις μ(ηλικια απο που ειναι κλπ....α μου ειπε ειναι ιταλιδα χαχαχαχα)

anyway καθομαι διπλα της .προσπαθω να την χαιδεψω αλλα δεν αφηνε,λογω κρυων χαιριων οπως ειπε...ενταξει( τις προαλλες μια αλλη μου κανει...φερε εδω τα χερια σ μωρο μ θα σε ζεστανω εγω...) αυτη η καριολα δηλαδη γιατι να φερθει ετσι δεν το καταλαβα...

προσπαθησα να πιασω κατι ρε παιδι μ να μ σηκωθει..αλλα κλειστα ποδια...απομακρη απο μενα...ητανε σαν να ειχα απεναντι μ μια γυμνη κοπελα και να με κοιταει...αυτο ..τιποτα αλλο...

παει να περασει προφυλακτικο...της λεω θες να περιμενεις λιγακι? μου κανει "να σηκωθει"? ( ε ναι μωρη μαλακο να σηκωθει λεω απο μεσα μου ) αυτη μ κανει να βαλει το προφυλακτικο,αρχησε να δαγκωνει το πεος ακριβως οπως ειπε ο Billy7 παρακατω....ακριβως ομως....και σταματαει σε μια φαση...με το να μου εχει μισωσηκωθει..και μ κανει ελα...." ΠΟΥ ΕΛΑ?" ΠΟΥ?????

της κανω οκ ενταξει...αστο....
μου κανει τι?
τις λεω οκ δεν πειραζει...
μου κανει δεν θα σου δωσει χρηματα....( δες θρασσος...) πριν καν πω κατι εγω..μιλησε για τα χρηματα χωρις ΚΑΝ να το εχω σκεφτει...
βγαινει και ενω βγηκα και εγω ζητησα εστω τα μισα χρηματα.....μου τα εδωσε ενω δυσανασχετησε...προσπαθησα να ανοιξω συζητηση για το οτι ειμαι πελατης,η κοπελα δεν θελει κλπ κλπ κλπ που ολοι λιγο πολυ εχετε πει,αλλα δεν μπορεις να ανηξεις τετοια συζητηση με αυτους τους ανθρωπους...απλα εσυ εισαι λαθος και αυτοι σωστοι

ε λοιπον Χ ολο το μαγαζι ΝΟ 48 απο εμενα.... ειτε πρωινη ειτε βραδυνη....μια κοπελα χαλαει ολο το μαγαζι....αντι να την διωξουνε πφφφ.....

ΥΓ παρκινγκ 10 γιατι μενω 1 τετραγωνο ποιο πανω στην κολοκυνθους Χεχε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαγκνταλένα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
122
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2012
φιλε αν πηγαινα εγω θα την χαστουκιζα!καλα μαλάκας εισαι?σε εκανε οτι ηθελε το πουτανι?σε βρηκα μαλακα?/??..................Θυμός
16 Δεκεμβρίου, 2012
Σε λάθος κορίτσι πήγες. Έπρεπε να πας στην Τάνια.
16 Δεκεμβρίου, 2012
εγω πηγα στο μαγαζι αυτο κατα τις 22:15 με 22:30 περιπου και η τσατσα λεει πολυ καλο κοριτσι κτλ περιμενετε ειναι στο δωματιο...καθως περιμεναμε αρκετα ατομα ανοιγει η πορτα του δωματιου και ενας φωναζε τη τσατσα για να κανει παραπονα και μαλιστα ελεγε θα φωναξει την αστυνομια...μεγαλη ΦΟΛΑ η γκομενα ευτυχως ειδα το σκηνικο και το εβαλα στα ποδια
16 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω ουτε φωναζα ουτε τιποτα,ημουνα πολυ ηρεμος,αν και δεν πηρα ολα τα λεφτα πηρα τα μισα...οποτε δεν ημουνα αυτος σιγουρα....φαντασου δηλαδη δεν ημουνα ο μονος που εγινε αυτο σημερα...η κοπελα ΔΕΝ το εχει απλα....μεγαλη φολα οπως λεει το παλικαρι ποιο πανω...
αναρωτιεμαι σε ποσους ακομα συμπεριφερθηκε ετσι αυτη σημερα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4