Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...έτι επιδεινούμενος, απο την παραδοχή μου, , ότι φέρω την κύρια υπαιτιότητα της αποτυχημένης σεξουαλικής πράξης , και έτσι το φιλότιμο εκμαυλιζόμενο θήλυ, απαλάσσεται των κατηγοριών του πληγωμένου ανδρισμού μου...
Το ρουμάνοειδές εκπορνευόμενο θήλυ με διάφορα τριψίματα και διαχυτικότητες στο σαλόνι, πέτυχε τον στόχο της και μου απέσπασε ένα 10άρικο οδηγώντας με στην πορνική κλίνη.
Αν και νεαρής ηλικίας φέρει ένα ταλαιπωρημένο γηρασμένο πρόσωπο, ψηλό-λιγνη σωματοδομή , μελαχροινό τριχωτό κεφαλής και ένα μουσαντένιο χρυσό περιδέραιο
το οποίο ενδεχομένως να δείχνει ότι ακόμα και στο περιθώριο της "καθωσπρέπει" κοινωνίας παραμένει "κυρία" .
Τα χείλη της φιλούσαν το σώμα μου με ταυτόχρονη χειροκίνητη παλινδρόμηση του πέους μου, ενώ οι κρύες παλάμες μου, χαίδευαν την πλάτη της ενώ οι σπονδύλοι και οι πλευρές της ήταν ψηλαφητοί λόγω της ελειποβαρούς σωματοδομής της.
Προσγειώθηκε ύπτια στην πορνική κλίνη , και γώ ενέδωσα σε μια παράξενη παρόρμηση, λείχωντας το αιδοίο της και το ημιξυρισμένο εφηβαίο της.
Στη συνέχεια άρχισα τις ιεραποστολικές πεο-κολπικές διειδύσεις , όμως η "σκολιωτική" στάση της ράχης της , σε συνδυασμό με τη στάση των μηρών της , καθιστούσαν τις διεισδύσεις δυσχερείς...
προσπαθησα με μερικά πεταχτά φιλάκια στο στόμα να περισώσω την στύση μου και την ανέβασα απο πάνω μου , αλλά και πάλι η άτιμη η στύση , για έναν αδικαιολόγητο και παράξενο λόγο έβαινε μειούμενη.
τέλος την τοποθέτησα σε πισοκολλητή στάση , αλλά η αιμάτωση του πέους μου ήταν τόσο ελλιπής που καθιστούσε αδύνατη ακόμα και την εισαγωγή του στον κόλπο της.
Η κοπέλα προς τιμήν της μου ζήτησε να κάτσει κιάλλο για να σώσει ότιδήποτε και σώζεται που λέει και ο τσακνής αλλά την χαιρέτησα ευγενικά και της ευχήθηκα "καλή συνέχεια"
Θα μπορούσα να βρώ πάρα πολλές δικαιολογίες και κατηγόριες για να παρηγορήσω τον μετασυνουσιακό εκνευρισμό μου , αλλά παραδέχομαι ότι
το φαλλικό μου όργανο δυστυχώς με πρόδωσε... βέβαια ρέφαρα κάνοντας μια άλλη μεταξένια κατάθεση αλλά αυτό που έχει σημασία είναι ότι το πέος κάνει ότι γουστάρει ανεξάρτητα απο το τι γουστάρουμε εμείς.

"εις πείσμα της θελήσεως που ορέγεται να το αφιονίζει, εκείνο πεισμώνει και ενεργεί κατά τον δικό του ιδιάζοντα τρόπο, κινούμενο ενίοτε άνευ της συγκατάθεσης του ανδρός ή ακόμη και εν αγνοία του"
Leonardo Da Vinci

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2012
δεν κανεις για μπουρδελα ρε καβλιαρη..σαν και μενα εισαι και εσυ..κοιτα να βρεις καμια γκομενιτσα..γιατι σε λιγο δεν θα μας σηκωνεται καθολου με αυτες ολες...
14 Δεκεμβρίου, 2012
"...ενέδωσα σε μια παράξενη παρόρμηση, λείχωντας το αιδοίο της και το ημιξυρισμένο εφηβαίο της" Σε καταλαβαίνω ρε άρχοντα και εμένα με πιάνει κάτι φορές αλλά την συγκεκριμένη δεν ξέρω, δεν θα την έγλειφα με τίποτα.
14 Δεκεμβρίου, 2012
χμμμ , μάλλον έκανα ένα λαθάκι στον τονισμό: "εφήβαιο" πρέπει να'ναι το σωστό

κάτσε ρε συ τζινάκο ,
δλδ είχε το φαλλικό μας όργανο μια μικρή οκνηρία στην ανόρθωση...και αμέσως για τιμωρία, μας το ξεκόβεις απο το σπόρ και πάς να μας το δεσμεύσεις κατ'αποκλειστικότητα και δια παντός σε ένα κόλπο ? !
14 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε έναν κόλπο ή σε ένα κόλπο?
Χμμμ...?
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
14 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και πολυ καλα θα εκανες...αυτη κανει ακαποτα γαμησια τυπε...
14 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε έναΝ "κόλπο" ή αλλιώς "κολπικό πεοδέκτη", κύριε ορθογραφολάγνε πονηρούλη πορνοπατέρα ΈρωταςΈρωτας
14 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αφου ρε καβλιαρη σε κοβω εγω γαμας και με το μυαλο οχι μονο με τη πουτσα σου..που να βρεθει πορνιδιο να σου πηδαει πρωτα το μυαλο ..και μετα εσυ να πηδας αυτην αν μου βρεις μια εγω τη πληρωνω οσο οσο..
14 Δεκεμβρίου, 2012
Του επεφτε και του Leonardo ? Χμμμ; Βρε τι μαθαινει κανεις , μεγαλο σχολειο τα μπουρδελα το εχω ξαναπει ...Κουλ

Επι της ουσιας , να εκφρασω την συμπαρασταση μου μιας και εχω βρεθει σε παρομοια θεση πανω απο μια φορες
οπως και σε μια αλλη μοριακη παραξενια , την αρνηση εκσπερματησης , παρα την ικανοποιητικη στυση .
Κοματακι ασχημο να πευτεις θυμα την μοριακης σου ιδιοτροπιας , και τα ερωτηματα που γεννιουνται στην συνεχια πολλα
Το συνηθησα και οποτε συμβαινει απλα φευγω τραγουδωντας , μιμουμενος τον Β. Καζουλη . Κοπεεεελα , δεν ημουνα εγω για μπουρδεεεελα

Αβυσσος η ψωλη του ανθρωπου Γερο-μύστης
14 Δεκεμβρίου, 2012
καταρχήν ευχαριστώ τον τζινάκο για την κολακευτική ιδιότητα που μου αποδίδει ότι πηδάω και με το μυαλό και όχι μόνο με το φαλλικό όργανο, το εκλαμβάνω ώς κάτι πολύ καλό αυτό... Χαμόγελο

τώρα για την : "την αρνηση εκσπερματησης , παρα την ικανοποιητικη στυση" που αναφέρει ο συνάδελφος ,ομολογώ ότι δεν μπορώ να το εξηγήσω πλήρως, εικάζω όμως ότι είναι εγκεφαλικό το πρόβλημα , γιατί παρόμοια επιπλοκή κάνουν και μερικά αντιψυχωτικά φάρμακα (στύση αλλά όχι εκσπερμάτιση),θα το ψάξω όμως Σπασίκλας
14 Δεκεμβρίου, 2012
Απλά να προσθέσω ότι η συγκεκριμένη κοπέλα ακούει και στ' όνομα Μίρκα.
Πάντα απολαμβάνω τις κριτικές σου αγαπητέ συναγωνιστή.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2