Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αχ ! Έρωτας
Οι περισσοτερες κριτικες (και καλως) ειναι μονο θετικες ! Δεν εχω να πω κατι αρνητικο. Εξ αλλου ο επαγγελματισμος της Μπεττυς ειναι σταθερος , χωρις σκαμπανεβασματα.
Σαλονι , η "υπηρεσια" καθαριζε το δωμα στο βαθος. Σκαει η Μπεττυ με το γνωστο περπατημα πασαρελας. Λεω γεια και φευγω σφεντονα για μεσα. Καλημερα απο την υπηρεσια ανταποδιδω και δινω το πασο.
Σε 5 ερχεται το κοριτσι. Βγαζει εξω αυτο το στηθος κι απλως θελεις να κοπανησεις το κεφαλι σου στον τοιχο ! Ειναι πολυυυυυ καλο κατ' εμε.
10"-15" χαδακια στα γονατα κι οι δυο και μετα κανω λαβη, ξαπλωνει το κοριτσι κι αρχιζω το γλειψιμο αλα Πρυτανης. Χούϊ !!! Εχω χούϊ τι να κανω. Εξαιρετικη κατασκευη "δεμενο" και συναμα γευστικοτατατο. Δουλεψα κατω απο την ραμπα 12'-15' .... μεχρι να παρω το νεκταρ της Μπεττυς στο στομα . Θεϊκη γευση ... Κατα την διαρκεια οι κραυγουλες ηταν αλλα gf με συμμετοχη οχι αληθοφανη αλλα αληθινη ! Εκει μου γυριζει το ματι . . .Εμμμμ
Ξαπλωσε μου λεει ....
Αρχιζει ενα ακαπελα , αλλα χωρις να ακουμπαει κεφαλακι ! Το ιδιο ειναι , δεν με χαλαει καθολου . Εχει τελεντο και επαγγελματισμο ειπα. Περασμα ελαστικου και "καταδυση" εκ μερους της. Δεν αντεχω και πολυ σε τετοιες συγκινησεις εγω Ντροπή
Πως θελεις ? Ξαπλωσε λεω.... Ειναι μια σταση που θελω να βλεπω τα παντα ! Ειχα ελαχιστες αντοχες λογω εγκεφαλικης καβλας.
Το εκανα με συμμετοχη "γκομενικη" .... Σπαρταριστη καταθεση εκ μερους μου με 100% συμμετοχη του νευρομυϊκου μου συστηματος.
Χαιρετισμος εκατερωθεν με "το χαμογελο του χαζου" στο προσωπο. Τελικα συνηλθα και ντυθηκα.
Η Μπεττυ ειναι το Δωρο (εξ ου και ο τιτλος) που κανω στον εαυτο μου οταν θελω αισθηση/συμμετοχη gf .
Οι συναγωνιστες πρεπει να γνωριζουν οτι το κοριτσι λατρευει να κοιταζει στον καθρεφτη.
Αντε να δω ποτε θα πληρωσω το ρευμα με αυτα που κανω........
Συναγωνιστες η καθαριοτητα εκ μερους μας πρεπει να ειναι στανταρ. Οπως ειπε εταιρος συναγωνιστης εδω,εκτιμαται απο μια σωστη επαγγελματια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.323
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2012
μάστορη μόνο στην Τροφωνίου δουλεύει η Μπέτη?
και δεν μας είπες στο πάνω δουλεύει ή στο κάτω?
αριστερά ή δεξιά όπως βλέπουμε την φωτογραφία?
14 Δεκεμβρίου, 2012
12-15 λεπτα προκαρτκικα με τη μπετυ δεν παιζει...αυτη ενα δεκαλεπτο καθεται με το ζορι στο δωματιο
14 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε 2 πρόσφατες επισκέψεις μου έκατσε τουλαχιστον 15 λεπτά γεμάτα στο δωματιο
16 Δεκεμβρίου, 2012
καλησπερα συμφωνω και εγω προκειτε για την καλιτερη milf που υπαρχει στην τροφωνιου μετα απο την μπετυ το χαος ενοειτε οτι δουλευει στο πανω ανεβενεις λιγες σκαλες ολες οι αλλες εκει γυρω χαλια μαυρα ξεφτιλισμενες πατσουρογριες
27 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο πανω παντα . Πρωϊνη
27 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε οπως ανεφερα ειχα πεσει απο κατω και εγλειφα ανηλεως ! ηθελε να τελειωσει γι αυτο με αφησε ....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6