Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
χριστινα απο ουγγαρια με πολυ ωραιο σωματακι ωραια βυζια κ ομορφω προσωπακι με πονηρω ματακι κ μαλλια κοντα αγωρε καπου 30 αρα την κοβω.
ερχεται στο δωμα ενω ειχα αραξει ξαπλωνει διπλα μου κ αρχιζει ωραια προκαταρκτικα με αγκαλιασε κ αρχισε να με γλυφι τησ ρωγεσ μου πολυ καλα κ με μερικα δαγκοματακια ενω επεσαν κ φυλλακια στο μαγουλο.
μετα τν αρπαξα κ την εφερα τα βυζια τησ στο στωμα μου οπου τα ρουφηξα με πολυ ορεξη ζουμερω καλο βυζακι εχει ο ουγγαρεζακι τα πιπιλισα δεοντωσ με βαδια μπουκοματα ενω αναστεναζε απο γκαυλα.
μετα τησ ειπα να κατηφωρηση κ να βαλει τα βυζια τησ στον πουτσο μου κ να τα χτυπαει κατι που εκανε με χαρα κ ορεξη.
ενω ακολουθησε περασμα προφυλαξησ κ που καλη πιπα με αρχυδωχαιδεμα απο την ρυζα κ γλοσοχτυπηματα μαεστρικα πανω στο γκαυλι μου.
1η σταση αυτη απο πανω να κανει βαθυ καθησμα στην πουτσα μου κ να κοπανιεται πανω κατω ενω εγω την γαμαγα ταυτοχρωνωσ την βυζενα υπερωχα.
2η σταση εγω ορθιοσ στη γωνια του κρεβατιου κ αυτη στα γονατα να την σφυροκοπαω πολυ αγρια στα τεσσερα νω επεσαν βογγητα απο το καρφωμα που τησ ερυχνα ενω τησ πεταξα κ 2-3 σφαλιαριδια στην καλοστεκουμενη κωλαρα τησ.
3η σταση η φν μου κλασικα την ειπα να σηκωσει τα ποδια τησ στο αβανι που λεμε την τηληξα κ την σφυροκοπησα οπου μετα απο ενα καρφωμα δυναο την εχυσα μεσα σε βογγητα σαν αγριμι εκανα κ τησ τα αδειασα ολα στο μουνακι τησ.
συμπερασμα ομορφη χαμογελαστη κοπελα περασα ομορφα κ σασ την προτινω παιδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού