Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γύρισα ολη την Ιασωνος ψαχνοντας καποιο ξανθο πιπινακι καθως σε ολα τα αλλα σπιτακια που πηγα οι κοπελες δεν ηταν του γουστου μου..
Στο συγκεκριμενο σπιτακι με το που εσκασα εμφανιζεται η κοπελα: ηταν μια ξανθια πολυ εμφανισιμη κοπελα με μακρι μαλι 2-3αρι βυζακι ωραιο κωλαρακι (το οποιο και εδινε με 15) και ωραια φατσα..αφου μπηκα στο δωματιο το οποιο δεν ηταν βρωμικο γενικα μετα απο λιγα λεπτα μπενει μεσα καθολου χαμογελαστη..καταλαβα εκει οτι επεσα παλι σε ξενερωτη!με το που ανοιγει την πορτα της ρωταω για το ονομα της και μου λεει μαρια, πριν καν προλαβω να ρωτησω απο που καταγεται ειχε βαλει καποτα στο πεσμενο πουτσο μου (μιλαμε σε δευτερολεπτα)!!η πιπα της ηταν καλη οχι πολυ βαθια αλλα παλευοταν και αφου μου σηκωθηκε καπως πηγα να την γαμησω εγω απο πανω και αυτη κατω, η τυπισα ηταν τελειως στενη αφου ουτε κρεμα ειχε βαλει ουτε ειχε καθολου κεφι και γι αυτο με τα δαχτυλα της εμποδιζε την διυσδηση!!αφου ομως προσπαθησα να την γαμησω ετσι και δεν τα καταφερα ικανοποιητικα της λεω να γυρισει στα 4..εκει αν και περιμενα να μην βαλει παλι το κολοχερο της το εβαλε και παλι με εμποδιζε, στην ουσια γαμουσα το χερι της οχι αυτην, με τα πολλα τελικα εχυσα καθως ειχε πολυ ομορφο κωλο και γενικα ειχε σωματαρα αλλα δεν προκειται να ξαναπαω, καλυτερα με μπαζακι που να τα δινει ολα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2012
Της το τραβάς το χέρι φίλε,απλά.................Εμμμμ
08 Δεκεμβρίου, 2012
Φιλε αυτη ηταν η πρωτη που ειχα παρει στην καριερα μου στο Μεταξι πριν μηνες.Ειχα μπει τοτε για λογους εμφανισης καθως οντως μετραει για Μεταξι.Αλλα μεσα ειχα φαει τρελο ξενερωμα λογο φοβερης βιασυνης απο μερους της,χεριων που εβαζε στο μουνι σε ολες τις στασεις για να κραταει τα μποσικα κλπ και ετσι ηταν κακη πρωτη εμπειρια στο Μεταξι σε σημειο να με κανει να ξενερωσω και να πω οτι πληρωνεις περνεις.Ευτυχως ομως ηταν σχετικα εξαιρεση και οχι ο κανονας του Μεταξιου και εκτοτε εχω ριξει ωραια γαμησακια με αρκετες εταιρες Κατσικογάμης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2