Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
με ασφυκτικά διατεταμένες σπερματοδόχες κύστεις και με πλεονάζουσες ποσότητες ντοπαμίνης στον άκρως σεξουαλικά ερεθισμένο εγκέφαλό μου , κατέβηκα στο μετάξι
πρός ανεύρεση ενός παρακμιακού πορνοσκηνικού ικανού να καθυστερήσει έστω και λίγο
την επικείμενη πρόωρη εκσπερμάτισή μου.
Διάλεξα αυτό τον παράξενο αρχιτεκτονικά δομημένο πορνείο και μια εβένινη πόρνη που
συνειρμικά μου έφερνε στο μυαλό κάτι σαν θηλυκό άτριχο πιθηκοειδές.
Το δωμάτιο δεν είχε πόρτα , αλλά ένα ζωηρά ερυθρό πανί δίκην "παραβάν",το οποίο η πόρνη άφησε σχεδόν ανοιχτό , καθιστώντας το όλο παρακμιακό σκηνικό της "συνουσίας σε κοινή θέα" έτι περαιτέρω ερεθιστικό...
Το οσφρητικό επιθήλιο μου, ανίχνευσε μια ιδιάζουσα οσμή που αναδυόταν απο το εβένινο δέρμα της πόρνης το οποίο θώπευα σε όλο το μήκος και πλάτος , ενώ το μαύρο πρόσωπό της παλινδρομούσε"μέσα έξω" στο ανορθωμένο φαλλικό μου όργανο.
Μετά διεξήχθη μια ιεραποστολική "πάλη" ενός μαύρου με ένα λευκό σώμα
το άσπρο πρόσωπο έλειχε τους εβένινους μαστούς , ενώ τα μαύρα χέρια έσφιγγαν και γρατζουνούσαν την άσπρη πλάτη ,ψεύτικες κραυγές και λαχάνιασμα σκορπίζονταν στην ατμόσφαιρα, μέχρι το αδιαφανές υγρό να σημάνει την λήξη της ερωτικής έντασης...
Δεν ήταν απλά ένα αντικομφορμιστικό βίτσιο , απλά η εγγενής απέχθειά μου για τις καθωσπρέπει σεξουαλικές συμπεριφορές της κοινωνίας , υπήρξε καταλύτης για μια λίαν ηδονική εκτόνωση σε ένα άκρως παρακμιακό περιβάλλον...

υγ: απ'ότι βλέπω , έχω ξαναγράψει μια κριτική για μια μαυρούλα ονόματι "Σόνια" στο συγκεκριμένο πορνείο, αλλά δεν ξέρω αν πρόκειται για την ίδια , το βρίσκω πάρα πολύ δύσκολο να ξεχωρίσω φαινοτυπικά χαρ/κα στην μαύρη φυλή γιατί μου φαίνονται όλες ίδιες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού