Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν παω στον εν λογο μαγαζακι ειχα κανει μια καταθεση στο Κολωνου 11 (εχω και κριτικη) επειδη ειχα ομως ακομη καυλες μεσα μου ειπα να περασω να παρω μπας και πετυχω την Αλεξανδρα κι οντως την πετυχα...περιμενω να δω την Αλεξανδρα να κανει την πασαρελα της και να ξεπροβαλετε απο μεσα αφου οι περισσοτεροι μιλανε για μια γυναικα των στουντιο(υπεθεσα οτι θα ειναι μουναρα) τελικα ηταν κατι δοαφορετικο δεν ειναι τυχαιο που δουλευει σε μπουρδελο και οχι σε στουντιο απορω ποιος εδινε 50 ευρω να την πηδαει στα στουντιο για εκει καλη ειναι ειναι γυρω στα 35-37 υψος στο 1.73 και πλουσια τα ελεη της εχει 3-4 βυζαρες (καλες αυτες μου αρεσαν) ειχε κοιλια και με χαλασε το μαγαλο μουνι χοντρομουνα δηλαδη...επι της ουσιας τωρα,πιπα με καποτα ρουφιγμα @@ και πολυ υπομονετικη με θεληση της αρεσε το σεξ μου εκανε πολλες στασεις δεν ηθελε να χυσω κι οταν εχυσα μου λεει γιατι τοσο γρηγορα ηθελα κι αλλο σου ειπα να μη χυσεις γρηγορα(μακαρι να ηταν στο χερι μας να μη χυνουμε)μου ειπε να ξαναπαω,αλλα δε με βλεπω δε τρελαθηκα τοσο ουτε κι απο το προσωπο της εχει κατι περιεργο πηγαιντε να δειτε καθε απογευμα ειναι μου ειπε.επρεπε να ειχε τις υπηρεσιες της Αλεξανδρας η Αντριαννα που ειχα παει προτειτερα...παρκινγκ απ'εξω βρηκα εχει ανετο και χωρις αναμονη στο σαλονι μονος μπηκα μονος εφυγα!!! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
parr
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
15
Πόντοι:
236
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2012
Τελικά ήταν η Αντριάννα, όπως γράφεις στον τίτλο της επικεφαλίδας σου Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;, ή η Αλεξάνδρα που αναφέρεις στην περιγραφή, γιατί κάπου σε χάσαμε ..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1