Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοι συναγωνιστες καλησπερα.
Μικρη εισαγωγη: Το νικ που επελεξα "Πρυτανης" το εκανα διοτι ειμαι στο μετεριζι απο το 1979(!)Εχω δει κι εχω κανει τα απιστευτα ολα αυτα τα χρονια. Περασαν μεγαλες "δοξες" απο τα χερια μου.Τελος παντων,θα επανελθω καποια αλλη φορα για ρετρό καταστασεις.
Σημερα το μεσημερι (12:05) και πριν ελθω για δουλεια ξαναπερασα για δευτερη φορα (σε 1 εβδομαδα) απο την Βαλερια. Ματουροκομαντο πεντακαθαρο με νάζι και "μητρικη στοργη". Το ενστικτο πλεον,(ειναι αλανθαστο)με οδηγει. Οχι πως δεν κανω λαθη (σε αλλα σπιτια) αλλα η Βαλερια ειναι για κανονικη επενδυση του μπλε εισιτηριου οπως λετε εδω. Πρωτα θα ρωτησω μια κοπελα εαν δεχεται γλειψιμο και ποδολατρεια και μετα θα...περασω !
Η Βαλερια μπαινει με τα 12 ποντα και το ριχτο μπεϊμπυ-ντολ με ενα διαπλατο χαμογελο. Παει κατευθειαν στο ψητο αλλα δεν αφηνω. Κανω λαβη και λεω ξαπλωσε ...σου πω κατι ! Αφου πεσω κατω απο "την ραμπα" δεν σηκωνομαι εαν δεν κατεβασει υγρα. Οταν το μικρο μου πονυ ζωηρεψε , μου εκανε αυτη λαβη και ξεκινησε το πατοκορφο γλειψιμο. Τιμιο και καβλιαρικο γλειψιμο ακάπελα αλλα και σε ολο το σωμα. Περασμα μαεστρικο του ελαστικου και ακολουθει γκομενικο-ιεραποστολικο με γλωσσοφιλα . Η σπαρταριστη καταθεση δεν αργησε να ελθει. Το βαρος εφυγε με μεγαλη ανακουφιση.
Βαλερια=ενας ιδαιτερος σωματοτυπος Ματουροκομαντο στιβαρη κατασκευη αλλα...αξιζει το μπλε τικέτο γαι τους λατρεις του ειδους.

Με εκτιμηση

Πρυτανης


*υγ: θα ακολουθησουν και 2-3 αλλες κριτικες απο προσφατες επισκεψεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.349
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2012
Ωχ Ωχ ....Money Mouth μα να γραψω στο πρωτο μου αρθρο "Βαρελια" Κεφάλι σε τοίχο! ! Βαλέρια ...
04 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλως ηρθς "παλιοσειρα" Μεγάλο χαμόγελο

Εγω ειμαι απο το 1977........

ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
11 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kαλως σας βρηκα CHEYENNE .....πρεπει να θυμηθουμε τραγικες αποτυχιες αλλα και μεγαλες επιτυχιες και αλλαγες τις οποιες εχουμε βιωσει σε παλαιοτερες 10ετιες .....Χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3