Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 01.30 , η Στέλλα(δουλεύει απογεύματα Φυλής 74)είναι μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους 23 χρονών(δείχνει αρκετά μεγαλύτερη)απο την Αλβανία μετρίου αναστήματος
κανονικό σώμα μικρό και αρκετά νερουλιασμένο βυζί , έχει πολλές μώλωπες από χτυπήματα τόσο στα χέρια όσο και στα πόδια , ήρθε στο δωμάτιο αρκετά διστακτική και με ένα αρκετά αμήχανο χαμόγελο , δεν μιλάει πολύ , προκαταρκτικά
τίποτα , κάθισε μπροστά απο τα πόδια μου και άρχισε να μου τον παίζει μέχρι να μου σηκωθεί , πέρασμα προφυλακτικού και πίπα μέτρια με πολύ χέρι ενώ αρχίδια δεν γλύφει , το μουνάκι της είναι μικρό και ωραίο ενω η κωλοτρυπίδα της πολύ δουλεμένη , πρώτη στάση με αυτή από πάνω με πολύ μέτρια συμμετοχή και σχεδόν αμέσως μετά απο 30 δευτερόλεπτα μου είπε να την πάρω απο τον κώλο , στήθηκε στα τέσσερα δεν χρησιμοποίησε καθόλου κρέμα , στην αρχη μου είπε να
κάνω σιγά σιγά αλλά στην συνέχεια με προέτρεψε να την σκίσω , άλλο που δεν ήθελα , άρχισα να την γαμάω πολύ δυνατά με αυτή να ψιλομουγκρίζει , απο μόνη της πάλι άλλαξε θέση και ξάπλωσε ανάσκελα με ψηλά τα πόδια , μετα΄απο λίγο και σε αυτή την στάση ήρθε το τέλος.... συστήνεται μόνο για ένα κωλογαμήσι που η αλήθεια είναι ότι με μπέρδεψε και δεν κατάλαβα αν τελικά το γουστάρει ή το προτιμάει απο το να δίνει το μουνή της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.996
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2012
να συμπληρώσω ότι στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 12 λεπτά , ενω ο τίτλός της εμπειρίας είναι μια παράφραση του μητρομανείς....
02 Δεκεμβρίου, 2012
ωραιος ο φιλος.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2