Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στην χθεσινη μου βολτα ηταν η Αλισια και μια σοκολατα,η πρωτη μου κινησε το ενδιαφερον, γιατι ακουσα καλα σχολια απο τους συναγωνιστες.
Ετσι αποφασισα σημερα να την επισκευτω!!
Ειναι 1,55 με αδυνατο σωματακι,μικρο βυζακι στητο,φοραει ενα μπουρνουζι που αφηνει ανοικτο,το δε βρακακι της απλο με λουλουδακια.
Καθοσον η ωρα ηταν 23,00 πιθανως ημουν ο τελευταιος που πηρε γιατι πηγε και εβαλε συρτη στην πορτα,πληρωνω το κοκκινο εισιτηριο και μπαινω στο δωματιο!!
Δεν θα κανω αναφορα για τον χωρο.
Ερχετε μεσα και αρχιζουμε με φιλακια και χαδακια,εγω να ρουφαω τα βυζακια της και να χουφτωνω το κλαρακι της,και εκεινη να με φιλκα στο στηθος,κοιλια περασμα προφυλακτικου και μια καλη πιπα,που με εκανε τουρμπο.
Αφου εβαλε λιγο τζελ ξεκινημα σε ιεραποστολικο με καλη αισθηση,μετα στα τεσσερα οπου ηρθε το τελος!!
Η βροχη επαιζε την δικια της μουσικη στο τσιγγο,ενα ομορφο τεταρτο χωρις καμια ενοχληση,ξαναφορεσε τα ρουχα της με χαιρετησε προς τον παρων και εφυγε,οταν βγηκε ηρθε μεχρι την πορτα και μου ανοιξε την πορτα,καληνυχτησα και εφυγα!!
Καλη τιμη προς αποδοση!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Υπηρεσίες
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2012
Alisia Έρωτας
02 Δεκεμβρίου, 2012
Άμα η Αλίσια είναι καλή στο κρεβάτι εγώ είμαι η κοκκινοσκουφίτσα.
05 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειναι πολυ καλη,υπομονετικη,οκ δεν κανει αεροπλανικα...ΑΛΛΑ η υπομονετικοτιτα της σσε συνδιασμο με την κορμαρα αυτη ειναι 8ανατος....αφηνει να γλυφεις κιολας,.,,,,Έρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3