Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα σε όλους του φίλους συναγωνιστές,έστω και ετεροχορνισμένα θα μοιραστω μαζι σας τις εμπειρίες που σποκόμισα απο τη πρόσφατη εμπειρία μου στα πορνοστέκια.Ακολουθεί λοιπόν για σας και μόνο ενα ανεπανάληπτο πορνομανιφέστο.Τριτη το απόγευμα καθώς "απολάμβανα" τον απαίσιο ελληνικό καφε που μου έφτιαξε η αδελφή μου,αρχισα σιγα σιγα σαν ,ωσάν ένας σύγχρονος Μέγας Ναπολεων και Αννίβας,να καταστρώνω τα πορνοπλάνα μου ενόψει της επικείμενης μάχης.Πρωτη απόφαση που ελήφθη ήταν να μη χρησιμοποιήσω Ι.Χ και να κατευθυνθώ εις τάση πορνοπεριοχάς με τα ΜΜΜ.Η επιδρομή λοιπόν θα ξεκινούσε με αφετηρία τη πλατεία Ομονοίας,απο όπου δυστυχώς δεν είχα την παραμικρήν ιδέα δια το που να κατευθυνθώ,και συνεπώς ο μόνος τρόπος ήτο να εμπιστευτεί πλήρως τα ένστικτα προσανατολισμού μου και κυρίως το πορνόGPS μου.Η διαδρομή ήρχισε λοιπόν απο τα πρώτα μέτρα της οδόυ 3ης Σεπτεμβρίου όπου και αίφνις διαισθάνθην εις τον αέρα μια γνώριμη οσμή που με σαγήνεψε,διότι προφανώς το βαπόρι απο τη Περσία ευτυχώς δεν πιάστηκε στη Κορινθία,κάτι που με γέμισε χαρα και αυτοπεποίθηση όπως ακριβώς και οι ήχοι του Τυρταίου τους Σπαρτιάτες αγωνιστές πριν την επερχόμενη μάχη.Κατηφορίζοντας την οδό Ιουλιανού ξαφνικά το κεφάλι μου με αυτομάτως κινήσεις ανασηκώνεται για να διακρίνει το υπέρτατο θέαμα:στο αριστερό μέρος του κτιρίου αναγράφετο η λέξη "ΦΥΛΉΣ"......οποία αγαλίασης,δεν λάθεψα και πλέον όλα τα ρολογια του κόσμου είχαν συντονιστεί στο δικό μου πορνοχρόνο!Ακολούθησε  η έντονη επιθυμία εκ μέρους μου να συνευρεθώ με νεαρά πορνοδέσποινα και έτσι ξεκίνησε η πορνοαναζήτηση.Αξιζει να σημειωθεί πως το πορνοοίκημα Φ71β,όταν επεχέιρησα να εισέλθω,ήτο ασφυκτικά γεμάτο (σε τετοιο βαθμο που εσκέφθην πως σποτελει πρωτης τάξεως προσομοίωση της ζητησης τροφης απο ταλαιπωρους Ελληνες την θλιβεράν περιοδο της Γερμανικής κατοχήχς)απο συναγωνιστές που περίμεναν να διαπιστώσουν ιδίοις όμμασι για το τι εστι Τζούλια-Άννα.Για να μη μακρυγορώ,μετα απο πολλες εσωτερικές αμφιταλαντεύσεις,επέλεξα να "σβήσω" τη πορνοφλόγα που έκαιγε μέσα μου μετά της πορνοδέσποινος Λάουρας απο το οίκημα Φ54 αν δεν λανθανω.Η εν λόγω "καλλιτέχνιδα" ειναι ξανθιά,γύρω στο 1.67,με σχετικα μικρο στήθος,ωραίο κορμι αλλα όχι καμπυλωτό.Οσον αφορα το επίπεδο ομορφιάς σίγουρα δεν μπορει να χαρακτηριστεί ως "top" αλλα ούτε και ως ασχημη,προσωπικά ο γράφων θα επέλεγε το χαρακτηρισμό συμπαθητική (για τους λάτρεις των κοριτσίων του σωλήνα και των διαφόρων κωλάδικων να πω οτι θυμίζει κάπως τη νεαρά Ρουμανα στρίπερ Ελίζα απο το θρυλικό κωλοχανέιο ονόματι Πλάτινουμ στη Θησέως).Τέλος κατα δήλωση της ειναι 19 ετών απο Ρωσία.Στο καθαρά "αγωνιστικό κομμάτι" έχω να πω οτι εισήλθε στο δωμάτιο της αμαρτίας,το οποίο σημειωτέον ήτο εξαιρετικά καθαρό και προσεγμένο(αν μάλιστα υπήρχε ντους και παντοφλες μιας χρήσεως θα μπορούσε κάλλιστα να ειναι δωμάτιο ενός studio) αν και υπάρχει ενα μικρο προβληματάκι με τον εξαερισμό,με νάζι,"αέρα και θετική διάθεση κάτι που με προιδέασε εξαιρετικά καλα ενόψει της συνέχειας.Αφου λοιπόν ειπώθηκαν διάφορα πορνοτυπικά έφερε τα μικρά,νεανικά και μοσχοβολούντα στήθη της προς το μέρος μου έτσι όπως ήμουν ξαπλωμένος,αφού πρώτα όμως δυστυχώς με προέτρεψε να προσέξω με τα δόντια μου,και εγω φυσικά δεν άφησα την ευκαιρία χαμένη.Το σκηνικό αυτό,δηλαδη ο τρόπος που είχαμε στηθεί και το σχήμα του στήθους της,με έκαναν να καταλάβω το πως πιθανόν να ησθάνθηκαν οι μυθολογικοί ιδρυτές της Ρώμης,Ρέμος και Ρωμύλος,όταν βύζαιναν τη λύκαινα που ως γνωστόν τους ανέθρεψε.Εν συνεχεία προχωρήσαμε στον πεοθηλασμό ο οποίος,προς μεγαλη μου έκπληξη,ήτο άκρως ικανοποιητικός καθώς η νεαρα παλλακίδα είχε αργό tempo,καλη χρήση της γλώσσας και συνεχόμενα κοιτάγματα στα ματιά καθ'´ολη τη διάρκεια του.Ακολουθησαν δυο ακόμη στάσεις:στα "4" όπου δεν επήλθε το επιθυμητό αποτέλεσμα διότι η Λαουρα εχει τη πολυ κακή συνήθεια κατ'εμέ να σφίγγει τα πόδια του παρτενέρ,ωσάν ταναλια ή μέγγενη καλύτερα,με αποτέλεσμα η διείσδυση να καθίσταται απο ασχημη εώς και αδύνατη.Τελικως επέλεξα τελείωσα σε ιεραποστολική στάση όπου τα πραγματα ήσαν σαφώς καλύτερα και ποιοτικότερα:η αίσθηση του αιδοίου ήταν εξαιρετική σε συνδυασμό με το τραχύ ρυθμό που έδωσα,σε βαθμό μάλιστα που πιθσνώς και να δυσανασχέτησε καθώς πρόκειται για εύθραυστη-fragile ελληνιστί ύπαρξη,που με έκαναν να "καταθέσω" δυναμικά ωσάν νεαρός τράγος το Μάιο μήνα.Εν κατακλείδι λοιπόν,έχω να πω τα εξής για την εν λόγω παλλακίδα....πρόκειται για μια δροσερή,ευχάριστη παρουσία,αρκετα συνεργάσιμη αν και ολίγον τι γκρινιάρα και μη μου άπτου,αλλα γενικα μια καλη επιλογή.Προσοχή,κατα τη ταπεινή μου άποψη δεν ενδείκνυται για αυτούς που αναζητούν μπαμπάτσικες-καμπυλωτές βάσει σωματότυπου και για αυτούς που επιθυμόυν wild,pse κ.ο.κ καταστάσεις ,γιατι για να το πω και λαϊκά "δεν τραβάει"(όπως το τσικουετσέντο στις ανηφόρες και τα προσπεράσματα.
Υ.Γ1:Στο τέλος της είπα οτι το δοχείο του κρεμοσάπουνου εχει πρόβλημα κι οτι δεν εκχύετο υγρό απο εκει και προσπάθησε να το "φιξάρει" ,αλλα φεύ....δεν πέτυχε τίποτα και τελικώς το "αποκεφάλισε" όπως ο Ηρώδης τον Ιωάννη και έτσι ησθάνθην προς στιγμής ως μια αρσενική Σαλώμη που ζήτησε τη "κεφαλί επί πίνακι".Ετσι λοιπόν τελείωσε το πορνοταξίδι μου και φευγοντας σκέφτηκα πως κάπως έτσι θα είχε αισθανθεί και ο Αντώνιος στο έργο του Κ.Π.Καβαφη, "Απολείπειν ο Θεός Αντώνιον,όταν αποχαιρετούσε την Αλεξάνδρεια.....εγω λοιπόν αποχαιρετούσα τη Λάουρα!
Υ.Γ2:Η υπηρεσία ήταν εξυπηρετικό και ευγενικη,αυτα απο μένα συναγωνιστές και καλα να είμαστε μεχρι την επόμενη φορά  

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
192
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2012
Ωραίος! ... Σωστό πορνο-ιστορικο-λογοτεχνικό δοκίμιο έγραψες!Γερο-μύστης
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
29 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστω πολύ φίλτατε για τα καλά σου λόγια,προσπάθησα για ακόμα μια φορά να είμαι αναλυτικός και παραστατικός στα γραφόμενς μου.Βασικά προσπάθησα να ξεφύγουν απο τα τετριμμένα και να συνδυάσω το τερπνόν μετά του ωφελίμου,δηλαδή πορνοενημέρωση διανθησμένη με λογοτεχνικά και ιστορικά στοιχεία έτσι ώστε να καταστή ενημερωτική αλλα και συνάμα διασκεδαστική!Χαμόγελο
29 Νοεμβρίου, 2012
Μπράβο nasco_scocco !!!
30 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι σαι καλα στρατηγέΧαμόγελοΚουλ
ευχαριστω για τα καλα σου λογια και ανταποδίδω.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4