Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φίλοι καυλιάρηδες το χω ξαναγράψει, προσέξτε που αφήνετε τα χρηματά σας. Οι καιροί είναι δύσκολοι και δεν υπάρχουν πλέον τα περιθώρια για να επιβραβεύουμε το κάθε κορίτσι που το παίζει πουτανάκι. Γιατί πουτάνα γερή και φοβερή είναι εκείνη που γουστάρει να τρώει πούτσο αβέρτα. Που ξέρει να σου τον κάνει κάγκελο με ένα βλέμμα. Τέτοια είναι και η Άννα. Από Ρωσία. Βυζάρες πύραυλοι, τριγωνικά για άγριο γλύψιμο, τέλειο κωλαράκι και απίστευτη διάθεση να τιμήσει το εικοσάρικο και τον πούτσο μαζί. Αφήνει αρκετή ώρα για να βελάξεις τα βυζιά, να χουφτώσεις, να την γαμήσεις εσύ και οι καύλες σου. Πολύ καλή και βαθειά πίπα. Ακολούθησε καβάλημα αφού όμως με ρώτησε με ευγένεια σε τι στάση να γαμηθούμε. Μετά την ηρωική κατάθεση στα βάθη της μούνας της παρέμεινε για κάμποσο καρφωμένη στον πούτσο μου, τρίβοντας τα μουνόχειλά της στις πουτσοτριχές μου και συνομιλώντας. Μου θύμισε το λατρεμένο Χριστινάκι από το 69Α. Η Άννα είναι από τις πουτάνες που δεν σου κάνουν μόνο τον πούτσο κάγκελο αλλά σου σηκώνουν από κάυλα όλες τις τρίχες στο κορμί. Γνήσιο πουτανιάρικο θηλυκό που γαμιέται με μαεστρία, τιμά τα λεφτα και σεβεται τον πελάτη. Μεγάλο χαμόγελο Η υπηρεσία πολύ ευγενική και εξυπηρετική όπως πάντα, το δωμάτιο πεντακάθαρο να γυαλίζει όπως πάντα. Η πρόσβαση εύκολη με ΗΣΑΠ και αποβίβαση στον σταθμό Βικτώρια. Η Άννα θα είναι μαζί μας μέχρι την Πέμπτη και θα λείψει για μερικές μέρες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
ltmeap
Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2012
Ωραιο κειμενο
27 Νοεμβρίου, 2012
Μου θύμισε το λατρεμένο Χριστινάκι από το 69Α......Καλη η Αννουλα αλλα η Χριστινα αλλη κατηγορια μη συγκρισιμα μεγεθη οι δυο τους....
29 Νοεμβρίου, 2012
Μη μου πείτε ότι είναι η Τζουλιάνα που είχε φύγει...
01 Δεκεμβρίου, 2012
Δεν ξέρω αν δούλευε ως Τζουλιάνα αλλά μου είπε ότι έλειπε από την Φυλής για μεγάλο διάστημα, νομίζω και χρόνο...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4