Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παιδια την επισκευθηκα χθες βραδυ κ εφυγα λαχανιασμενος λες κ ετρεχα σε μαραθωνιο,τετοια ενταση στο sex μιλαμε.Δυστηχως ειναι ελλιπης η περιγραφη μου,δεν συγκρατησα ονομα κοπελας,αλλα θελω να εκφρασω την χαρα μου οπωσδηποτε!Ειναι μια οχι κ τοσο ομορφουλα(αν κ δεν θελω να εκφραζομαι ετσι-αγαπαμε ολες τις κοπελες πολυ),με ενα θεεικο βυζι!Τι φτιαχνει ο παντοδυναμος ωρες ωρες,μιλαμε για αριστουργημα.Η κοπελα ειναι μικρη,εχει απιστευτη ενεργεια,σε πιανει κ σε πεταει στο κρεβατι δεν παιζεται κ σου βγαζει τρελα ενστικτα,κ νιωθεις λιγο βιαστης.Την εβαλα στα 4 κ με παρανοικο σφυροκοπημα μεσα σε λιγα λεπτα ειχα τελειωσει αλλα κυριολεκτικα το χαρηκα.Θα παω κ σημερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2012
Beatforspeed
Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2012
Η κριτική που έκανα είναι πολύ σύντομη χωρις στοιχεια κ πιθανότατα δεν βοηθάει καποιον,αλλά κ η επίσκεψη μου στην μελαχρινή κοπέλα του πανω οροφου ήταν επίσης συντομη,χωρίς όμως να μεινω δυσαρεστημένος.Το sex πολλες φορες δε χρειαζεται να εχει καλη προετοιμασια,ούτε ασχοληθήκαμε με χάδια κ φιλία,ούτε χρειάστηκε να μπούμε στο παιχνίδι σιγά σιγα,ουτε πρόλαβα να δω την προσωπικοτητα της,τίποτα,κιομως έφυγα ολοκαινουργιος!Ενα στοχο μονο ειχα:να εισβαλω στον κολπο της!Αυτη ισως ειναι κ η εννοια του μπουρδελου-ξελαφρωμα στα γρηγορα.Οι επόμενες κριτικές μου ομως,εύχομαι να είναι πιο εμπεριστατωμένες,κ να μην με παρασύρει ο ενθουσιασμός.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1