Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η αλινα ειναι μια νεα μεταmlf αφιξη,την οποια φυσικα και αυτη την γνωριζει ο zero,Χαμόγελοo oποιος μου την συστησε.Ξανθια,με κοντο μαλλι,φινετσα,ωραια λευκη επιδερμιδα και καταπληκτικο στηθος.Ηλπιζα για μια mlf κατασταση,κοντα στα 40 σαν κορμι,οπως εγραψα ομως προηγουμενως,βλεποντας τη απο κοντα,δυστυχως για μενα,συνειδητοποιησα οτι πρεπει να ειναι 45+.Μπαινοντας στο δωματιο,ξεκινησα πολυ δυναμικα,ασχολιομενος συνεχως με το στηθος της,και το ιδιο δυναμικα συνεχισε και αυτη.Ξεκινημα ιεραποστολικα σ εντονους ρυθμους και απο τους δυο,ομως αρκετα συντομα,ζητωντας μου επιτακτικα να τη χυσω,συνειδητοποιησα οτι η δυναμικη συμμετοχη της,δεν ειχε να κανει με τη κοινη ευχαριστηση,αλλα με το γρηγορο τελειωμα.Αυτος μπορω να πω αλλωστε ,περαν της αισθητικης,ειναι ο βασικος λογος που αποφευγω τις mlf καταστασεις,καθως τις περισσοτερες φορες δεν εχουν την απαιτουμενη διαρκεια και αντοχη στο σεξ,επικεντρωμενες κυριως στα προκαταρκτικα και το γλυψιμο,σ αντιθεση με τις προσωπικες μου προτιμησεις που ειναι αντιστροφες..Αρκετα προκαταρκτικα,λιγοτερο γλυψιμο,περισσοτερο σεξ.Ιεραποστολικα παντως την αγνοησα,συνεχιζοντας για αρκετη ωρα,και κατοπιν της ζητησα να παμε στα ορθια,κατι που δεχτηκε η κοπελα αλλα οχι το πουλι μου.Προσπαθησε να βγαλει το προφυλακτικο και να την παιξει,αλλα της ζητησα να το αφησει στη θεση του,να με γλειψει και να συνεχισουμε,κατι που οντως εγινε.Μετα απο λιγο παλι ιεραποστολικα για αρκετα λεπτα,και τη στιγμη που ημουν ετοιμος να τελειωσω,σταματησα και της ειπα οτι μπορει να φυγει.Αν και εδειξε ανακουφισμενη,επειδη ειδε οτι τραβηχτηκα,ισως επειδη νομισε οτι τελειωσα,οταν συνειδητοποιησε οτι αυτο δεν συνεβη,μου ειπε αφοπλιστικα..δεν σου αρεσα μωρο μου..Δυνατη ατακα ,απο ενα mlf που οπως μου ειπε ο zero ειναι φοβερο ατομο.Νομιζω ,οτι και μονο γι αυτη την ειλικρινη ατακα,μαλλον εχει δικιο.Συμπερασματικα,μια οχι πετυχημενη επιλογη που οφειλεται σε δικο μου λαθος αφενος,αφου δεν εναι απο τις κατηγοριες γυναικων που μου αρεσουν,ομως σιγουρα και δικο της λαθος,ο τροπος που πιθανον νομιζει οτι πρεπει να δουλευει.Σιγουρα παντως ,δεν ειμαι ο πιο αντικειμενικος κριτης,γι αυτη ητν κατηγορια γυναικων,οι μιλφακηδες παντως νομιζω οτι λογω της καλης εμφανισης της,εχουν λογο να αισιοδοξουν οτι πιθανον να προκειται για μια νεα ενδιαφερουσα περιπτωση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2012
άψογη απο κάθε άποψη και πέρα για πέρα αληθινή και αντικειμενική κριτική!
02 Δεκεμβρίου, 2012
καλησπερα σε ολους θα καταθεσω και εγω οτι προκειτε για πολυ καλο μιλφ με πολυ καλη διαθεση
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2