Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
μπαινω στο αδειο σπιτακι απο κοσμο παρουσιαζετε η κοπελα η τσα2 ανακοινωνει φουλ προγραμμα μπαινω μετα απο λιγο ερχετε ενα γεια λει παω να την χαιδεψω αμετοχη τελειος Θυμόςωχ λεω ξεπετα Κεφάλι σε τοίχο!ξαπλωσε μου λεει αντε λεω να δουμε με ρωταει πως θελω με η χωρις χωρις λεω σε τελειος πεσμενο μοριο ξεκιναει πιπα με χερι πολυ ρυχη κια ειχε παρει σταση να μην την φτανω της λεω ελα 69 ερχετε τησ χωνο 2 δαχτθλα στο νινι μιλαμε πηγαδι αλλα 5 χωραγανΜεγάλο χαμόγελοΧμμμ;μετα απο λιγο σε 60 τησ ετατο στηση μου λει ελα δεν εχουμε πολυ χρονο οκ λεω μου βαζει λαστυχο και καβαλαει μετα απο λιγο μου επεσε τελειος αφου δεν καταλαβαινα τιποτα της λεω κανε πιπα να χυσω βγαζει λαστιχο αλλα τιποτα πιπα μια απο τα ιδια αστο τησ κανω την παιζω και χυνω στο στομα της συκωνετε τα φτηνει ενα γεια και φευγει η τσα2 δεν ενοχλησε εκατσα στο δωματιο 15 λεπτα περιπου απο οτι μου ειπε ειναι απο αλβανια προσ ττημη της οι αλλες λενε ισπανια πορτογαλια κτλπΜεγάλο χαμόγελο αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2012
Μαύρο στην αμετοχη................!!!!!!!!! Θυμός
27 Νοεμβρίου, 2012
Τα Χουμε πει πολλακις μακρια απο τις ξεπετες που δεν τιμουν τα χρηματα μας ,μας κοροιδευουν και μας τα περνουν αν ειναι ετσι καλα μας κανουν !!! τι αλλο να πω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2