Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα απ την βολτα στο Μεταξι ανεβηκαμε Φυλης μετα απο πολυ καιρο να δουμε τι παιζει και να καταθεσουμε για δευτερη φορα εγω μαζι με συναγωνιστη φιλο.Μπηκαμε σε κανα-δυο σπιτια ειδαμε την Ντενισα και μια αλλη αιθερια υπαρξη και στο τριτο σπιτι που μπηκαμε βρηκαμε την γνωστη Τζουλια.Ρουμανα σχετικα κοντη με κωλαρα,βυζαρες,μελαχρινη και με πολυ πουτανιαρικη συμπεριφορα που σε καβλωνει.Μας καβλαντησε στο σαλονι αλλα φυγαμε καναμε αλλη μια γυρα αλλα εγω δεν αντεξα και επεστρεψα στον τοπο του εγκληματος να ολοκληρωσω το εργο μου.Την Τζουλια κατα ενα περιεργο τροπο την ειχα βαλει στο ματι για δοκιμη μηνες τωρα(απο τοτε που ηταν πιο χοντρη και πληθωρικη-πλεον εχει χασει κιλα)αλλα μια το ενα μια το αλλο μου ειχε ξεφυγει.Ετσι αφου μου δοθηκε η ευκαιρια σημερα δεν την αφησα να παει χαμενη και δεν εχασα.Η Τζουλια ηρθε στο δωματιο μετα απο λιγο αφου τελειωσε με συναγωνιστη.Καναμε τις κλασικες συστασεις και αρχισε το ματς με προκατ. πολυ δυναμικα απο μερους της γλυψιματα,φιλια(επιδιωκει στο στομα αλλα το απεφυγα) κλπ μετα περασμα καποτας με το στομα και στοματικο υψηλου επιπεδου με ντιπ,χτυπηματα στη γλωσσα κλπ ικανοποιητικης διαρκειας.Μετα το στοματικο την ξαπλωσα για ιεραποστολικο σε πολυ δυναμικο τεμπο με ανταλλαγη και παλι φιλιων γλυψιματων κλπ.Δευτερη σταση στα τεσσερα απο μουνι αρχικα και μετα κωλο οπου ηταν στενη και δυσκολευτικα να μπω αλλα και οταν μπηκα στα μισα περιπου δεν γινοταν δουλεια οποτε το ξαναγυρισα σε μουνι στην ιδια σταση αλλα αρχισα να κουραζομαι.Εκει της προτεινα για πρωτη φορα να αποχωρησει μην παιδευομαστε τσαμπα αλλα αυτη ηταν καθετη στο να συνεχισουμε ετσι αυτη τη φορα την εστησα στα τεσσερα στην ακρη του κρεβατιου και γω ορθιος.Επεσε πολυ δυνατο σφυροκοπημα δεν εκανε ομως κιχ η γκομενα(σκυλι μιλαμε).Εγω αντιθετα ειχα γινει τιγκα στον υδρωτα και κει ηταν που της ειπα για 2η φορα να αποχωρησει αν θελει.Αυτη και παλι ειπε να συνεχισουμε και μαλιστα αυτη τη φορα με δικη της προτροπη με καβαλησε και χτυπιοταν ανελεητα αλλα επειδη δεν προκειται να εχυνα με τπτ(2η καταθεση βλεπεις) της ειπα να αποχωρησει οπως και επραξε και αφου η τσατσα ειχε βαλει φωνη ηδη(λογικο 15λεπτα μεσα).Οταν εφυγε εγω πιρφορισα Μαλακία δυναμικα στο νιπτηρα και καταφερα να αδειασω επιτελους τα φλοκια.

Εν κατακλειδι η Τζουλια ειναι μια πολυ εντιμη και τιμια πορνη που το δουλευει το 20αρι και σεβεται τον πελατη στο επακρο και δεν λεει οχι σε τπτ.Πιστευω οτι πρεπει να αναθεωρησω την αποψη μου οτι στη Φυλης καμια δεν αξιζει πλεον τα 20ευρω ...ισως για την Τζουλια κανω μια εξαιρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού