Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για αλλη πήγαινα άλλη μου κατσε...
Κατεβαίνω κάτω λοιπόν στο υπόγειο του 32, κατά τις 22.00 ερημιά μέσα. και βλέπω ένα ξανθούλι με αρκετά ωραία εμφάνιση, 1.60 ύψος αδυνατούλα με 1,5, καλοστεκούμενο. Κάθεται πάνω μου στο σαλόνι και άρχισε το καυλάντισμα. Μιας και δεν είχα βρει αυτό που ψαχνα λέω δε γ...... ας μπώ.
Ματά από 5λεπτο μπαίνει η κορασίδα (δωμάτιο ψιλοχάλια) και τρώω πρώτο ξενέρωμα. Αν εξαιρέσεις κοπτήρες και κοινόδοντες όλα τα άλλα δόντια έλαμπαν δια της απουσίας τους, θέαμα αρκετα εμφανές όταν χαμογέλαγε σαν τζάνκι. Στη φάτσα λοιπόν δεν έλεγε πολλά.
Καπότα και πίπα λοιπόν κατευθείαν σε ημίσκληρο μόριο, ψιλοκαλή θα λεγα, στο όρθιο.
Πρώτη στάση κανονικά όπου πόναγε και τραβιόταν αλλά δεν πτοήθηκα και τη γύρισα σε πισωκολλητό όπου έδειχνε να το ευχαριστιόταν. `Μετά από 5λεπτο σφυροκόπημα άδειασα και ΤΕΛΟΣ

Εάν λοιπόν δεν έχει κάτι άλλο τριγύρω και είσαι πολύ φορτωμένος, είναι μια μέτρια λύση αλλά μόνο και μόνο για δεκάευρω. Ευρώ παραπάνω.

Υ.Γ.1 Η πλάκα είναι ότι όταν τη ρώτησα από που είναι μου πε......Πορτογαλία (της Αλβανίας)
Υ.Γ. 2 Είχε τράιμπαλ τατού πάνω από το κωλαράκι (το οποίο ήταν αρκετα καλό αν το δινε)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
30
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2012
Δυστυχώς είναι μούφα το γκομενάκι. Εκτός του ότι είναι διεκπεραιωτική στο δωμάτιο, είναι και ψευτρούλα. Πέρα από το γελοίο που λέει σε όλους ότι είναι από την Πορτογαλία, την τρίτη (και τελευταία) φορά που την πήρα "δεν θυμόταν" ότι τις δύο πρώτες μου είχε πάρει ακάποτη πίπα και το αρνιόταν κατηγορηματικά, λες και εγώ έχω μνήμη χρυσόψαρου. Όταν ξεκίνησε στο Μεγ. Αλεξάνδρου 28 τον έπαιρνε στο στόμα γυμνό, μετά κάτι έπαθε και όχι μόνο το σταμάτησε (και καλά έκανε) αλλά "ξέχασε" τελείως ότι το έκανε ακάποτα πριν!
P
picker(1)
23 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εννοείς ότι κάτι έπαθε απο ΣΜΝ??
24 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι ρε συ, το "κάτι έπαθε" είναι τρόπος του λέγειν. Κουλ
P
picker(1)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3