Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα παιδια....σημερα πηγα απο βυρωνος 18 και ηταν η σονια....απο τσεχια οπως μου ειπε και πως εχει ημερες που ειναι εκει...δεν ειναι ουτε και πολυ λεπτη αλλα ουτε και με πολλα κιλα...ειναι οπως ακριβως πρεπει...εχει ωραια σχεδον μεγαλα βυζακια οπως και ενα τατουαζ στο αριστερο κωλομερι...
δινω 30 παω στο δωματιο και σε λιγο ερχεται....ανταλλαζουμε τα κλασσικα τι κανεις πως εισαι και ξεκιναει με φιλακια και χαδακια στο κρεβατι σε ολο μου το κορμι απο το λαιμο μεχρι κατω την περιοχη καθως μου χαιδευε την πουτσα...
1η σταση μου περναει καποτα και αρχιζει μια καλη πιπα...ρουφουσε βαθεια και ποτε πηγαινε αργα και ποτε γρηγορα...
2η σταση με εμενα απο κατω και αυτη να με καβαλλαει καλα δινοντας μου τις βυζαρες της στο στομα μου...
3η σταση αυτη απο κατω και εγω απο πανω οπου την καρφωνα συνεχεια και δυνατα...
και τελος 4η σταση οπου την πηρα στα τεσσερα οπου και τελειωσα μεσα της (με προφυλακτικο παντα)...
Γενικα η κοπελα ειχε θερμη υποδοχη και συμμετειχε σε ολο αυτο...εμενα απο την 2η σταση και μετα που ημουν μεσα της μου φανηκε λιγο στενη και αυτο με ξετρελανε...
Εγω θα την ξαναδοκιμαζα και σας το προτινω γιατι η κοπελα προσπαθει....και σου δινει οσο χρονο θες χωρις να ειναι με το ρολοι στο χερι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
k_0_s_t_a_s_9_1
Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού