Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 73 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ιουλιανού λοιπόν... το πάλαι ποτέ υπογειάκι της Λίζας (που μάλλον σίγουρα συνταξιοδοτήθηκε με πετσοκομμένο εφάπαξ). Λοιπόν η Κλεοπάτρα...ή θωρηκτό Ποτέμκιν... ξανθιά, χοντρή και πελώρια με φοβερές βυζάρες.
Για σκληροπυρηνικούς μόνο..

Μεταξύ κωλάρας Ισαβέλλας (από Ελλης) και βυζιών Κλεοπάτρας... αποφάσισα να τιμήσω τη δεύτερη κάνοντας μιας βουτιά στο λίπος!

Πλήρωσα το 20αρικο ξεροντας πως θα το μετανιωσω.
Οι δυο πόρτες του δωματίου έκλεισαν και έγω ξαναβρέθηκα μετά απο πολύ καιρό σε μπουρδέλο.

Η Κλεοπάτρα ήρθε μέσα στη μεγαλειότητα της χοντρή, χαμογελαστή και απέριττη. Τα βυζιά της ξεχύθηκαν μέσα στα μούτρα μου σαν δυο τεράστιες γαλατένιες μπάλες. Δεν έβγαζε το φόρεμα τελείως..το είχε τυλιγμένο γύρω απο τη μέση για να ρίχνει προπέτασμα καπνού στην υπερμεγέθη πάκα της!

Αλλα δε με ήξερε καλά.. ήθελα παρακμή απόψε...σε υπερθετικό βαθμό. Αφού χόρτασα τις τερατο-βυζάρες της..της ζήτησα να ξαπλώσει πάνω μου και να αφήσει όλο το βάρος της.. Το έκανε αστειευόμενη μηπως σκάσω... Την ένιωσα να με καλύπτει..παρόλο που είμαι 1.90 και μεγαλόσωμος. Μετά της είπα να τα βγάλει όλα. Μου έβαλε λάστιχο και μου άρχισε μια πίπα.. δεν της ζήτησα ακαποτο αν και με ρώτησε... Χάζευα τα στρέμματα κωλάρας που φαίνονταν στο καθρέπτη..
Μετά αφηνίασα... Της μάλαζα την κοιλάρα της και χτυπουσα τα βυζια της στο πρόσωπο μου σαν δυο σάρκινα σακουλια..
Αγκάλιασα την περιφέρεια της και της ζήτησα να κάτσει πάνω στο πρόσωπο μου. Διστακτικά στηρίχτηκε στα πόδια της και ψιλοκάθησε. Την άρπαξα και της τα σήκωσα ψηλά..παίρνοντας 100 κιλα και βάλε πάνω στο πρόσωπο μου..σε ένα μακροβούτι στο πάχος... Λιγάκι τρόμαξε αν μπορώ να αναπνεύσω και όντως νόμιζα θα σκάσω.. Ολα στο κεφάλι μου ήταν καλυμμένα με λίπος.

Μετά γυρίσαμε 69 στο ίδιο τέμπο. Αλλά όταν μου άρχισε πίπα τη σταμάτησα. Της είπα να μην μου τον παίξει..αλλά η άτιμη φακλάνα δε με άκουσε. Θα έχυνα τώρα.. Της κατέβασα με τα πόδια μου το κεφάλι της και της ζήτησα να με ρουφήξει δυνατά. Εχυνα μέσα στο στόμα της..έχοντας στο πρόσωπο μου τους λιπαρούς κυματισμούς της τροφαντοκωλάρας της.

Αυτα...
Γενικά.. να θυμηθώ να μην ξαναγαμήσω (που δε γάμησα) σε μπουρδέλο.. Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Υπηρεσίες
sarouman
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
533
Πόντοι:
7.125
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Conan, abelo7979, Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2012
Respect στους "Ανώριμους" !!!!
21 Νοεμβρίου, 2012
Πριν πας όμως στην Κλεοπάτρα,χτυπάς ενα πιτόγυρο με τζατζίκι,οπότε στο πρώτο ραντεβού......hardcore respect xaxaxa
21 Νοεμβρίου, 2012
ξενερωσα..
21 Νοεμβρίου, 2012
Χα, χα, χα...
Απολαυστικός sarouman!
Φυσικά 8 στις 8.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4