Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 04.45...
καταρχήν να πώ ότι όντως έχει γίνει πολύ καλή με την ανακαίνιση και καιρός είναι να βάζουν μπρος για ανακαίνιση και άλλα σπίτια.....
η Αγάπη είναι έχει ξανθοπαλτινέ κοντό μαλλί , με αρκετά καλό σώμα για την ηλικία της(την προσδιορίζω λίγο πάνω απο τα 40)2.5 βυζιά με ωραία ρόγα και συνήθως φοράει αρκετά σέξι "συνολάκια" ,
το συγκεκριμένο ξημέρωμα φορούσε ένα μαύρο διχτυωτό φόρεμα το οποίο την έδειχνε αρκετά σέξι και συχρόνος έκρυβε την πολύ χαλαρά κοιλιά της....
μπήκε στο δωμάτιο και άρχισε να κάνει διάφορους μορφασμούς και να παίζει τα χείλη της ενώ αργά αργά κατέβασε το φόρεμα της στη μέση της χωρίς να το βγάλει , άρχισε να με φιλάει πολύ αργά στο στήθος και
κυρίως στη ρόγα....το έκανε τόσο άργά που νόμιζα ότι είμαι κομπάρσος σε ταινία του μακαρίτη Αγγελόπουλου ένω και λόγω του προχωρημένου της ώρας χρειαζόμουν πιο δυνατά πράγματα , αφού με φίλησε μέχρι τον αφαλό
πήρε το προφυλακτικό να το ανοίξει...της είπα ότι θέλω πίπα ακα και μου είπε ότι δεν κάνει , της είπα απο πότε αφού ξέρω ότι κάνεις και απάντησε ότι κάνει μόνο με τους πελάτες της....πήρε όμως μωρομάντηλο με καθάρισε
και άρχισε να με γλύφει , η πίπα της ήταν πραγματικά αερόπιπα και πάνω πάνω μόνο στο κεφαλάκι και δεν είχε καμιά σχέση όπως ήταν πρίν κανα χρόνο που την είχα πάρει στο Φωκαίας 17β......χρησιμοποιούσε πολύ χέρι , πέρασμα
από αρχίδια δεν έκανε , στην πίπα υπήρξε και η μόνη στιγμή συμμετοχής της στην συνουσία εάν θεωρήσουμε τα μουγκρίσματα/γρυλίσματα που έκανε κατά την διάρκεια της πίπας συμμετοχή....πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση
ιεραποστολικό μίας και της είπα να ανέβει απο πάνω και μου είπε ότι δεν μπορεί , δευτερη στάση στα τέσσερα , οφείλω να ομολογήσω ότι είχε καλό στήσιμο στα τέσσερα και έχει καλή κωλάρα αλλά δεν υπήρχε αίσθηση ότι γαμάω μουνί
αλλά αέρα......με τα πολλά τελείωσα , στο δωμάτιο έκατσα 12 λεπτά , δεν πέρασα καλά μαζί της αν και έχω ακούσει πολλά καλά για αυτήν ένω και το πρώτο δείγμα γραφής που είχα μαζί της ήταν αρκετά καλό...αλλά αυτά συμβαίνουν...
ίσως να ήταν κουρασμένη

Υ.Γ ο τίτλος έχει να κάνει με την μη συμμετοχή της....ήταν σαν να μην εμφανίστηκε στον "αγωνιστικό χώρο"...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.755
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2012
Την πήρα και εγώ εκείνη την μέρα και πέρασα πολύ καλά. Αλλά την πήρα νωρίτερα. Μου είπε κιόλας ότι μπορεί να την βάλουν να δουλέψει και τρίτη βάρδεια αλλά αυτή δεν θέλει. Πίπα πάρα πολύ καλή με γλώσσα, αρχίδια έγλυψε για λίγο βέβαια, από πάνω ανέβηκε με καλή συμμετοχή, γλωσσόφιλα δώσαμε, την έχυσα και στα βυζιά. Επίσης έβγαλε το σύνολο που φορούσε.
Από αυτά που έγραψες υποθέτω ότι ήταν κουρασμένη...
20 Νοεμβρίου, 2012
H Αγάπη πάντα απεφευγε να δουλεύει δεύτερη και τρίτη βάρδεια..Βλέπεις δεν την άφηνε ο "άντρας" της.
Οσα χρόνια την θυμάμαι σε Τροφωνίου,Ιουλιανού κλπ ήταν πάντα αξιοπρεπέστατη και τιμούσε τα χρήματα που έπαιρνε.
20 Νοεμβρίου, 2012
kαλησπερα θα καταθεσω και εγω την μαρτυρια μου γιατι ειχα και εγω την περιεργια να περασω μαζι της μετα απο τοσες φορες που την ειχα δει πηρα ρισκο και δεν περασα καθολου καλα πολυ μετρια συμετοχη μουνι αστα κουβας με λαδι γενικα πολυ πεσμενη μαλλον εφτασε η ωρα της για εφεδρεια
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3