Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 14.05 , η συνευρέσεις μου με αυτή την κοπέλα μου θυμίζουν τις συνευρέσεις μου με την Σακίρα(απο Φ59), να εξηγήσω τι εννοώ , με την Σακίρα είχα περάσει 11 φορές , της μονές φορές που την έπερνα(δηλαδη πρώτη τρίτη κλπ)περνούσαμε σούπερ , όταν την έπερνα τις ζυγές φορές(δευτερη , τέταρτη κλπ)περνούσα χάλια....δεν υπήρχε δηλαδή μέτρια ...η σούπερ η χάλια...μάλιστα μια μέρα πρίν φύγει για Παρίσι μου λέει μωρό μου πέρνα σήμερα γιατί από αύριο φεύγω...και της απαντάω , μωρό μου δεν θα περάσω σήμερα γιατί είναι ζυγή φορά...δεν κατάλαβε τι της είπα και έφυγα...έτσι είναι και με την Αννα , βέβαια δεν την έχω πάρει τόσες φορές αλλά και αυτή είναι η του ύψους η του βάθους..... η Αννα είναι ρουμάνα 24 χρονών λεπτή με μικρό βυζί αλλά ωραίο κώλο και σφιχτό σωματάκι , είναι μελαχρινή με ίσια μαλλιά , ήρθε στο δωμάτιο ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φυλάει , αφού αλλάξαμε 2-3 γλωσσόφιλα σταμάτησε και μου κάνει δώστην μου(την τσίχλα που μασούσα εννοούσε)το γέλιο είναι ότι με ρώτησε αν θέλω να την ακουμπήσει κάπου για να την ξ αναμασήσω μετά.....συνεχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ εγώ έπαιζα με το μουνάκι της , μέ σκούπισε με μαντηλάκι και άρχισε την πίπα(στο σαλόνι δεν ανακοινώνεται ακα)βαθιά και υγρή καμιά σχέση με την αερόπιπα που μου είχε κάνει πριν κανα 9μήνο....μάλιστα με δική της πρωτοβουλία γύρισε σε στάση 69 και μου είπε γλύψεμε.......άρχισα να την γλύφω ενώ αυτή σταμάτησε την πίπα και μου έγλυφε μόνο τα αρχίδια , γύρισε ανέβηκε απο πάνω μου και με άρχισε πάλι στα γλωσσόφιλα , την σήκωσα και την έβαλα να κάτσει ανάσκελα με τα πόδια σηκωμένα στον καναπέ , άρχισα ξανα να της γλύφω το μουνάκι της καθώς και την κωλοτρυπίδα της , με σταμάτησε και μου είπε πάμε στο κρεβάτι , έφτιαξε΄το μαξιλάρι ξάπλωσε ανάσκελα και στην κυριολεξία με πρόσταξε να συνεχίσω να γλύφω το μουνί της , μάλιστα μου έδινε και οδηγίες , συνέχισα να την γλύφω μέχρι που έχυσε(όχι στα ψέμματα)μάλιστα πήγε να μου σπάσει τον λαιμό(λέμε τώρα)με την δύναμη που έσφιξε τα μούτια της καθώς έχυνε , της κάνω μόλις τελειώσω και εγώ να μου δώσεις 10 ευρω πίσω...μου λέει γιατί , της απάντησα γιατί σε εκανα να χύσεις , γέλασε και μου πέρασε το προφυλακτικό , πάλι με πρόσταξε τώρα θα με γαμήσεις με πούτσα όχι με γλώσσα , μπήκα μέσα της σε ιεραποστολικό και
άρχισα να την γαμάω δυνατά και βαθιά με αυτή να με έχει πιάσει απο τα κωλομάγουλα και να με τραβάει πρός αυτήν ενω δεν σταμάτησε να με φιλάει , αλλάξαμε στάση για να την πάρω στα τέσσερα , πήρε μέν αυτή την σπαστική θέση με κλειστά τα πόδια αλλά ήμουν τόσο καυλωμένος που δεν της είπα τίποτα παρα μόνο την γάμαγα πολύ δυνατά μέχρι που έχυσα , στο δωμάτιο έκατσα 25 λέπτα και η τσα χτύπησε 3 φορές την πόρτα , την πρώτη φορά περίπου στο 8λεπτο , σήμερα η συνεύρεση μας ήταν του ύψους.....αν είχε σταθερή απόδοση θα την είχα στανταράκι.........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.972
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού