Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ώρα 11.00, ημέρα Κυριακή και στο Βαρδάρη δεν κυκλοφορούσε ούτε ψυχή ...

Κατευθύνθηκα στο γνώριμο πλέον για μένα σπιτάκι της Νταϊάνα.

Μόλις μπήκα εμφανίστηκε μπροστά μου η Lady D εντυπωσιακή, με χαμόγελο όπως πάντα στα χείλη και σε ένα άσπρο συνολάκι που τόνιζε ακόμη περισσότερο το θηλυκό της κορμί.

Παρατήρησα κάποιες θετικές αλλαγές στα δωμάτια : η καθαριότητα κυμαίνεται σε πολύ καλό επίπεδο, κεράκια στο δωμάτιο, και είδα ότι τοποθετούνται και σωλήνες για ζεστό νερό στους νιπτήρες. Επίσης μπηκε προτζέκτορας με LED που βγάζει κάτι καρδούλες στο τοίχο. Αλλαγές προς τη θετική κατεύθυνση γιατί έτσι το δωμάτιο γίνεται πιο καυλιδερό.

Μετά από λίγο εμφανίστηκε το μωρό στο δωμάτιο. Το παράβολο της συνεύρεσης ήταν 50,00ευρώ.

Ξεκινήσαμε με όμορφα χαδάκια εναλλάξ και από τις δύο πλευρές, μέχρι που ο junior δήλωσε παρών. Η Νταϊάνα τον περιποιήθηκε δεόντως, με τη φοβερή τεχνική που διαθέτει στο πιπέτο για αρκετή ώρα. Ίσα που κρατήθηκα για να μην τελειώσω νωρίς αλλά και η Νταϊάνα μου φέρθηκε σπαθί, διότι μόλις καταλάβαινε ότι πήγαινα για έκρηξη με σταματούσε και με πήγαινε με πιο αργό ρυθμό. Της περιποιήθηκα βέβαια κι εγώ το γατάκι της ως όφειλα. Καθαρό και μυρωδάτο.

Επόμενη στάση με τη Νταϊάνα από πάνω, κανονικό ροντέο τα έδωσε όλα στο κούνημα. Δυναμίτης σκέτος. Απόλαυσα και τις βυζάρες της και τις χόρτασα.

Ιεραποστολικό στη συνέχεια όπου ταίριαξαν τα κορμιά μας και είχαμε και το ποθητό αποτέλεσμα.

Με ευχαρίστησε κάτσαμε και για λίγο στο κρεβάτι είπαμε καμιά μαλακιούλα και μετά αποχώρησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
gabetsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
12
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού