Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου ειχε καρφωθει ασχημα στο μυαλο η καραμουναρα πανεμορφη Νταιανα που τα τελευταια δουλευει στη Προμηθεως 25,οποτε παιρνω την αποφαση και πηγαινω να τη σκισω γιατι δεν αντεχα αλλο... Την ειχα ξαναπαρει πριν ενα μηνα περιπου,με αρκετα καλες αναμνησεις!!Μου αρεσει τοσο πολυ σαν γυναικα ομως που δεν με επασχολουσε καθολου το γεγονος οτι λιγο χρονο και φραγκα ειχα στην διαθεσει μου...

Το σαλοναρισμα της ολο καυλα οπως και το χαμογελο της.Ακολουθησε συντομο καυλαντισμα,δινω το εισιτηριο για κωλαρακι και μπαινω...

Το δωματιο σε καλα επιπεδα καθαριοτητας για Βαρδαρη,οπως μου ομολογησε η ειδια στη συνεχεια πολλες αλλαγες θα γινουν στα δωματια και ειδη εχουν αρχισει... Αναμονη κανα 5λεπτο καθως καυλαντιζε με κατι αλλους πιρφορους συναγωνηστες...

Η Νταιανα ειναι ξανθια με μακρια μαλλια,ψηλη γυρω 1,80, με ωραια μεγαλα βυζια,πανεμορφο προσωπο και πολυ καλο σωμα με λιγα αλλα απαραιτητα πιασηματα.. Για μενα απ τις τοπ παρουσιες που εχουν περασει απο Βαρδαρη..

Μπαινει μεσα,σηκωνομαι ορθιος και αρχιζω να τη φιλαω στο λαιμο... Πεφτει πανω μου και βαζει τις βυζαρες της στη μαπα μου...

Ξεκιναω να τη φιλαω σε ολο το σωμα... Ακομα ειναι πολυ προσεκτικη με την υγειηνη της... Ουτε να τριψεις το μουνι της αφηνει(για δαχτυλο μεσα δεν το συζητω καν...),ουτε καν να ακουμπησεις τον πουτσο σου ξεσκεπαστο πανω στο σωμα της!... Της εδινα φιλια στο λαιμο αλλα οταν πλησιαζα στο στομα της τραβηχτηκε και δεν με αφησε.

Περασμα καποτας και ξεκιναει ενα αρκετα καλο τσιμπουκι,χωρις χερι και δοντι,με αρκετη γλωσσα και σαλιο... Το τσιμπουκι της ειναι το κατι αλλο!!!

Τη βαζω να ξαπλωσει και ξεκιναμε ιεραποστολικο...Κρεμα δεν ειχε βαλει,οποτε η αισθηση ηταν αρκετα καλη...Ξεκινησα να τη γαμαω ηρεμα στην αρχη και να τη φιλαω στο λαιμο...Επισης με ενοχλησε το γεγονος οτι ειχε ξαπλωσει και ειχε γυρισμενο το κεφαλι.Την προετρεπα να με κοιταζει για να θαυμαζω το πανεμορφο προσωπο της και το τηρησε

Ειχα φτιαχτει πολυ,ο πουτσος μου ειχε γινει σκληρος σαν ατσαλι και την γυριζω μπρουμυτα.Αυτο το ομορφο κωλαρακι το ειχα επιθυμησει πολυ.Αρχισα να της τον καρφωνω πολυ δυνατα και ξεκιναω να γαμαω πολυ αγρια για αρκετη ωρα οπου και κατεθεσα μεσα της....

Ημασταν σιγουρα πανω απο 20 λεπτα,δεν βιαστηκε στο παραμικρο,ενω δεν μας ενοχλησε ουτε η τσατσα.

Χωρις εξαρσεις η κοπελα εχει μανια με την καθαριοτητα,ειναι πολυ συνεργασιμη και οτι κανει το κανει με τακτ και ευγενεια και δεν θα στην σπασει σε καμια περιπτωση.

Τυπικη και σωστη επαγγελματιας,θελει και ξερει πως να περιποιειται τον ανδρα.Πολυ καθαρη με λειο δερμα και γενικως ισχυουν ολα οσα εχετε διαβασει,απλως τα επιβεβαιωνω...


Χρονος παραμονης γυρω 25 λεπτα, τιμη 60 ευρω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
XP
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού