Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
για την Λώρα είχα διαβάσει αναφορές απο τις τσάρκες του φίλου και μέγιστου σκάουτερ xilnik και μού έιχε κινήσει το ενδιαφέρον ο μπαγάσας.
Σήμερα λοιπόν ενώ πήγαινα μπας και πετύχω το στανταράκι μου την Έλενα είδα τελικά την Λώρα.
Την Λώρα την παρουσιάζει η υπηρεσία σαν "Τσεχα", δεν ξέρω για ποιο λόγο , αλλα΄γεγονός είναι οτι η κοπέλα είναι Ρωσίδα και δεν μιλάει καθόλου ελληνικά παρά μόνο ρωσικά..
Εμφανισιακα είναι μετρίου αναστηματος, με καρέ ξανθο βαμμένο μαλλί, ωραια πόδια, στρογγυλό πεταχτό κώλο, καμπύλες (οχι όμως χοντρη), φυσικό -λίγο πεσεμένο- 3αρι στήθος και λίγο κοιλίτσα.
Ηλικια γύρω στα 45.
Εμφανιζεται στο σαλόνι με άσπρο εφαρμοστό φορεματακι και γόβες, οχι με εσωρουχα παρόλα αυτά το φορεματακι την κολακευει και στο δωμάτιο οταν το βγάζει (το φορεμα) δεν φορά καθολου εσωρουχα απο μεσα.
Αυτο που μου έκανε εντυπωση είναι οτι βγαινει στο σαλόνι με ενα καλοσυνατο χαμογελο αμηχανίας και ντροπής.
Φαίνεται οτι είναι "ρουκι¨και μάλλον βγήκε στο κλαρι πρόσφατα (και σε αυτην την ηλικία) απο αναγκη...
Παρόλα αυτά δεν είναι καθόλοθ "μας κλας" γυνάικα, αντιθετα εκπεμπει ερωτισμό και δείχνει κάπως "αριστοκράτική".
Σαν μιλφ μου έκανε αμεσως πορνοκλίκ και περασα χωρις 2η σκεψη στα ενδοτερα, αν και δεν προσφερει ελευθερο στοματικο όπως οι υπολοιπες μιλφ του ομιλου Αγκυρας-Διδύμου...
Στο δωματιο τωρα, η Λώρα μπηκε παλι όπως και στο σαλονι: χαμογελαστη και αμηχανη.
Εβγαλε το ολοσωμο φορεμα και αποκαλυψε ενα καμπυλωτο όμορφο σεξι κορμακι με στρογγυλο ομορφο κώλο και πολυ ωραια επιδερμιδα.
Δινει φιλια στο σωμα και χαιδευεται , αλλα δεν φιλα στο στόμα.
Το στοματικο της καλό , αλλα οχι αξιομνημονευτο, τυπικο θα έλεγα .
Στο 69 στηθηκε καλά και ηταν πολυ καθαρή.
Στο σέξ καναμε 2 στασεις στις οποιες συμμετειχε κάπως "αθορυβα" , μου εκανε εντυπωση πως σε ολη τη διαρκεια της συνευρεσης ειχε τα μάτια της κλειστά...
Γενικά συμμετειχε, δεν ηταν σε καμια περιπτωση 'κουτσουρο" , απλα συμμετειχε με έναν τρόπο ντροπαλό και χαμηλων τόνων θα έλεγα.
Συμπερασματικά είναι ενα όμορφο σεξι μιλφ (για τα δικα μου γούστα) που είναι φανερο πως δεν έχει εμπειριες στο επαγγελμα και αυτο φαινεται στο δωματιο. Ειναι ερωτική γυναικα όμως και πιστευω πως αν το δουλεψει το θεμα και θα βελτιωθει σύντομα και θα "λυθει' περισσότερο στο δωμ΄στιο. Οχι κακή εγώ θα την ξαναπροτιμήσω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Λώρα
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.532
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2012
Από τις πολύ καλές κριτικές! Με εσωτερική συνέπεια (όσον αφορά το στυλ που αντιπροσωπεύει).

Υποθέτω ότι ό,τι δεν γράφεις ή δεν υπήρχε ή/και ήταν ανάξιο λόγου.

06 Νοεμβρίου, 2012
Υποθέτω ότι στις περισσότερες των περιπτώσεων (αν όχι και σε όλες δλδ) συσταλτικά ή διασταλτικά η ανάγκη είναι η αιτία.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2