Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Ντιάνα την έχω δεί πάρα πολλές φορές σε τσάρκες , αλλα για κάποιον λόγο ποτέ δεν την έχω πάρει.
Κάνει πάντα ένα σαλονάρισμα χαμηλων τόνων , λίγο "ντροπαλό", αλλά είναι πάντα χαμογελαστή.
Είναι μια σχετικά ψιλή κοπέλα, κανονικών κιλών. ξανθιά με μακριά μαλλιά, ηλικία περιπου 37-38. Ουκρανέζα.
Λευκή επιδερμίδα, πολύ μικρό στήθος και μια υποψία κοιλίτσας. Σαν σύνολο δεν είναι σούπερ , αλλά είναι έχει αρκετή θηλυκότητα επάνω της.
Το Δροσοπούλου 97 λειτουργεί ακόμα με τις προδιαγραφές του στούντιο, αλλά με τιμή 25 ευρω.
Δηλαδή είναι πολύ καθαρό, ήσυχο, με μεγάλα δωμάτια, φλατ τηλεοράσεις κτλ. Μονη παραφωνία τα στρώματα στα κρεβάτια που θέλουν αλλαγή άμεσα. υπαρχει και ενα κοινό μπάνιο , οπου μπορείς να κανεις ντούζ.
Η υπηρεσία τυπική και ευγενική.
Επέλεξα λοιπόν αυτή τη φορά να καθήσω με την Ντιάνα.
Στα του δωματίου λοιπόν η Ντιάνα ήταν μια πολύ ευχάριστη εκπληξη.
Ζεστή , χομογελαστή, μου έδωσε φιλιά στο στόμα με δική της πρωτοβουλια και πολύ καθαρή.
Αφήνει δακτυλοσκοπήσεις, και το στοματικό της είναι πέραν του δέοντος καλό. Γλείφει όλα τα γεννητικά όργανα και ρουφάει το καυλί με μαεστρία, και πολύ καλή τεχνική.
Σεξ έγινε σε 2 στάσεις , πισωκολήτα και στα όρθια. Στο τέλος μου έκανε ενα πολύ ηδονικό μασαζ με τις πατουσες και την έβαλα και μου έκανε και ποδομαλακία οπού εκει κατέθεσα. Πολύ ομορφα ποδαράκια που ξέρει να τα χειριζεται άψογα.
Πρόβλημα χρόνου και βιασύνη καμία, πρέπει να είμασταν 20 λεπτά στο δωμάτιο γεμάτα.
Μια πολύ καλή επιλογή λοιπον η Ντιάνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.510
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2013
συμφωνω μαζι σου οτι ειναι αξιοπρεπέστατη αλλα νομιζω οτι την αδικης στη βαθμολογια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1