Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από ρομαντικό περίπατο στην οδό Φυλής το απόγευμα της 28ης Οκτωβρίου μπήκα στο σπιτάκι του 71Β όπου η ευχάριστη όπως πάντα Εύα έκανε την παρουσίαση στην καυλιάρα Άννα/Ιλόνα! Η γκόμενα βγήκε στο σαλόνι με τρελό αέρα, όπως την γέννησε η μαμά της, με λευκές ψηλές κάλτσες λίγο πάνω από το γόνατο και τακούνια. Αφού καβλάντισε αρκετά με τα πλήθη που είχαν μαζευτεί στο σαλόνι έδωσα το μπλέ εισιτήριο και πέρασα στα ενδότερα για να τιμήσω την νεαρά. Αφού ετοιμάστηκα και ξάπλωσα στο κρεβάτι περίμενα να σκάσει το μωρό και να αρχίσουμε το ξέσκισμα που με είχε φτιάξει αρκετή ώρα από την στιγμή που την είδα. Χωρίς πολύ αναμονή ανοίγει την πόρτα και αμέσως περάσαμε στο ψητό! Άρχισε φιλιά στο λαιμό και στο στήθος μου και με το χέρι της μου τράβαγε μαλακία. Μετά πέρασε από ένα γυάλισμα τα @@ και μου φόρεσε την καπότα για να αρχίσει την τρομπέτα. Η γκόμενα το έχει το τσιμπούκι και όσο ήμουν όρθιος και αυτή καθιστή στο κρεβάτι, με κοιτούσε με τις ανοιχτόχρωμες ματάρες της όλο πουτανιά και νάζι! Αφου κόντευα να πεθάνω από την πίπα της, της ζήτησα να αρχίσουμε ιεραποστολικό όπου έδειξε τρελή συμμετοχή, με κραβγούλες, μπινελίκια, πρόστυχα κοιτάγματα και χαστούκια στο κώλο μου όσο ήμουν επι το έργω... Της ζήτησα να σηκωθούμε όρθιοι στον καθρέφτη και βλέπει που την γαμάω, όπου με τρέλανε και εκεί καθώς ξέρει να γαμιέται η πουτάνα στα όρθια (με τα κατάλληλα ανοίγματα στα πόδια, τα σκέρτσα στον καθρέφτη, το παίξιμο του μουνιού της κτλ...) και δείχνει πως το γουστάρει. Τέλος με πέταξε με τσαμπουκά στο κρεβάτι και πέρασε από πάνω μου. Εκεί ήταν που τα είδα όλα!!! Άρχισε ένα τρελό καβάλημα όπου ύστερα από κάποια λεπτά σε αυτή την στάση με τελείωσε!!! Από τα καλύτερα γαμήσια της Φυλής όπου κάθε τίμιος πουτανιάρης πρέπει να δοκιμάσει. Το ότι πέρασα εγώ πολύ καλά μαζί της δεν σημαίνει πως βγάζει το ίδιο σε όλους. Το μόνο φάουλ που έχω να σημειώσω είναι πως σε κάποια φάση της ζήτησα 69 και μου το αρνήθηκε με πουτανίστικο τρόπο λέγοντας μου "πως τώρα που θέλω να με πηδήξεις δεν έχει 69 και μαλακίες, απλά θέλω να με σκίσεις". Πιστεύω πως Θα την τιμήσω πάλι σύντομα αν δεν βρεθεί κάτι ανάλογο και αξιόλογο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Gortsos82
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
4
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2012
Θα παρακαλούσα τους διαχειριστές αν μπορούνε να προσθέσουν τα παρακάτω στην βαθμολογία γιατί ξεχάστηκε και τα άφησα όλα στο 3... Λύπη

Εμφάνιση κοπέλας: 8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου: 7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 8.0
Πρόσβαση/Parking: 10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 8.0

Ευχαριστώ!
29 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ok διόρθωσα. Λύθηκε και η απορία μερικών συναγωνιστών που ρώτησαν σχετικά.
29 Οκτωβρίου, 2012
Γενικα το αποφευγει το 69 για καποιο λογο,ισως και για καλο μας καθως αυτα ειναι επικυνδινα σπορ συναγωνιστες Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3