Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
καινουργιο κουκλακι ρωξανη απο ισανια μελαχροινη πολυ ομορφη με ματαρεσφωβερω σωμα κ βυζαρεσ εκπληκτικεσ 23 ετη φωτοσ το μωρακι.
μπαινω στο δωμα και σε λιγω σκαει μυτη το κουκλακι την ερνω αγκαλιτσα κ την χαιδευω παντου ενω αντπεδωσε και αυτη
και μετα μου φερνει τησ βυζαρεσ τησ στο στωμα οπου τησ καταπιπιλισα τετια βυζια δεν βρισκεισ κ καθε μερα βλεπεται.
μετα γυρισε στο πλαι κ μου εκανε με διαρκεια και μπουκοματα μια πολυ καλη πιπα ενω χτπουσε το γκαυλι με τη γλωσσα τησ
και χαιδευε τελια τα δωρυφωρια
πρωτη σταση με αυτη απο πανω να καθεται στον πουτσο μου και να κανει τελια σπασιματα κ ενωμε γαμουσε εγω πετουσα
γλυψιεσ στησ υπερωχεσ βυζαρεσ τησ που πηαιναν πανω κατω και χτυπουσαν κ στο στωμα μου.
μετα εγω ορθιοσ εγω στη γωνια του κρεβατιου ενα τελειο πισωκολητω ην επερνα με δυναμη ενω το απολαμβανε η πιτσιρικα
ενω δεχτηκε και κανα δυο κολομπατσιδια στα υπερωχα κολομαγουλατησ.
το τελοσ ηθε μεσα σε βογγητα ανακφησησ με αυτη απο κατω με τα ποδια στα καπακια οπου μετα απο ενα ελειο καρφωμα τησ τα αδειασα ολα στο μουνακι τησ.
οτι και να πωθα εινε λγω γιαυτο το κοριτσι υπερωχη διαθεση μια κουκλα σκετη πολυ καλη σε ολα τησ και φυσικα σασ την προτινω μαγκεσ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2012
από κέντρο Μαδρίτης είναι η κοπέλα ? ξέρουμε ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1