Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχεις παρει την αλεξια,με ειχε ρωτησει ο farkeli σε ανυποπτη στιγμη,οχι, του απαντω..Παρτην,παρτην μου λεει,ωσαν αλλος Διονυσης Παπαγιανοπουλος και γω στο ρολο του λαμπρου κωνστανταρα,στη περιβοητη σκηνη με τη καταπληκτικη ατακα,χουφτωστη,χουφτωστη.
Αφου εκανα μια βολτα για να δω mlf,θυμηθηκα τα λογια του στρατηγου και ειπα να περασω απ αυτο το σπιτι για να δω αυτη την αλεξια.Ξανθια,λεπτη σχετικα,με πολυ ωραια λευκη επιδερμιδα,αυτο κυριως μου εκανε εντυπωση,και ετσι αφου βγηκα,τελικα ξαναμπηκα
στο σπιτι,αφου εβλεπα οτι ισως απ αυτο που ειδα,αξιζε το ρισκο
Ξαπλωσα στο κρεβατι,τελειως ακινητος,και η κοπελα πολυ χαλαρα και τρυφερα αρχισε να με φιλαει και να με χαιδευει σε ολο μου το κορμι,πολυ καλο και χαλαρωτικο ξεκινημα.Κατοπιν στοματικο,σχετικα αξιοπρεπες,και στη συνεχεια ιεραποστολικα.Αυτο που μου εκανε εντυπωση και που μου αρεσε ηταν ο τρυφερος τροπος που συμετειχε,διχως υπερβολες και εξαρσεις,με αληθοφανη βογγητα,οσο επρεπε..
Σ αυτη τη σταση συνεχισα για αρκετη ωρα καθως μου αρεσε η συμμετοχη της,ηταν πολυ ανθρωπινη και ζεστη,και κατοπιν πλαγιαστα με μενα στα γονατα σε δυο παραλλαγες.Οπως ειπα πριν,η συνευρεση ηταν ζεστη,χωρις ιδιαιτερες εξαρσεις,ομως τελικα η σκεψη που ειχα,να της προτεινω να παμε στο τοιχο ,πισωκολλητα στα ορθια,αποδειχτηκε πολυ σοφη,δινοντας και λιγο χρωμα σ αυτη τη συναντηση.Εχει πολυ ωραιο σωμα και η αισθηση που εχεις αγκαλιαζοντας το κορμι της απο πισω,χαιδευοντας το λεμονατο στηθος της,οπως γραφει πολυ ευστοχα ο στρατηγος,και βλεποντας τον πολυ ομορφο πισινο της,εδωσε αλλο τονο στη συναντηση.Μια πολυ καλη επιλογη λοιπον η αλεξια,και μαλλον θα την ξαναεπισκεφτω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού