Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε Τετάρτη απόγευμα στις 18.20 , με την Κατρίν είχα περάσει πρώτη φορά πριν περίπου ένα μήνα , δύο πράγματα με έκαναν να ξαναπεράσω , το ότι είναι τούμπανο και ότι είχα περάσει πολύ καλά ,
όταν μπήκε στο δωμάτιο σηκώθηκα και πήγα κοντά της και άρχισα να την χουφτώνω και να την φιλάω στον λαιμό κάτι που την προηγούμενη φορά είχε γίνει και μάλιστα για αρκετή ώρα , σήμερα ήταν αδιάφορη και δεν αντιδρούσε ,
με μιά κίνηση με απέφυγε ύστερα απο μερικά δευτερόλεπτα και ξάπλωσε στο κρεβάτι , άρχισε να βγάζει τα εσώρουχα της , προς στιγμήν δεν είχα στραβώσει και ξάπλωσα δίπλα της παίζοντας με τα βυζιά της και με το μουνάκι της χωρίς
να με αφήνει να βάλω δάχτυλό , έσκυψα να της γλύψω το μουνάκι της (είναι πολύ καθαρή όπως έχω πει απο άποψη οσμών , τα άλλα αν υπάρχουν δεν φαίνονται όλα με το γυμνό μάτι...) δεν με άφησε πάνω απο ένα λεπτό και μου είπε να ξαπλώσω , μου τον έπαιξε λίγο και αφού μου σηκώθηκε πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε πίπα μέτρια βέβαια χωρίς χέρι αλλά καθόλου βαθιά και άνευρη...βαριεστημένη δεν ξέρω πως να το πω , πρώτη στάση και τελευταία στα τέσσερα , είχα ξενερώσει αλλά τουλάχιστον είχα θέα την κωλάρα της , τζίφος ήταν σαν να γαμούσα κουφάλα δέντρου(όχι ότι ξέρω πως είναι αλλά φαντάζομαι χα χα)και απο την κρέμα που είχε βάλει αλλά και το ότι ήταν ακίνητη και χωρίς αντιδράσεις ,
μηχανικά μετά απο λίγο ήρθε το τέλος , φόρεσε τα εσώρουχά της μου είπε καλό απόγεμα και έφυγε , στο δωμάτιο κάτσαμε σίγουρα κάτω απο 10 λεπτά ,δεν ξέρω η σημερινή της απόδοση με μπέρδεψε , δεν είχε καμιά σχέση με την προηγούμενη ,δεν ξέρω αν έτυχε και είχε κάτι ή αν τελικά είχε τύχει η πρώτη φορά..... κάποια στιγμή θα ξανατιμηθεί για να δώ τι απο τα δύο ισχύει...... πάντως έχει σώμα για ωραία γαμήσια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατρίν
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.771
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού