Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από τον ρομαντικό μου περίπατο με τη βροχή, στη συννεφιασμένη Αθήνα, και αφού δεν είχα βρει κάτι το αξιόλογο στην πρωινή βάρδια, κατά τύχη έπεσα στην Αλκαμένους και επειδή κάτι μου θύμιζε το όνομα, έψαξα και βρήκα το σπιτάκι, όπου η Ελένη είχε βάρδια.
Πρόκειται για μια ξανθιά κοπέλα γύρω στα 28, όμορφη με τούμπανο βυζί και κώλο, πανέμορφα μπλέ μάτια, και όλο το στυλ παραπέμπει σε Μενεγάκη, ίσως να μην είναι τυχαίο και το όνομα της.
Φυσικά αμέσως έδωσα το μπλε αντίτιμο και πέρασα στα ενδότερα. Χαμηλός φωτισμός, νιπτήρας, κωλοpaper, και υγρό σαπούνι.
Απόθεσα και περίμενα.
Σε λίγο έρχεται το κορίτσι, με το χαμόγελο στα χείλη, και αφού με ξεκινάει σε διάφορα φιλάκια χαδάκια τριψίματα σε όλο μου το σώμα, με ρωτάει αν θέλω ελεύθερο στοματικό, απάντησα ότι θέλω με προφυλακτικό και ξεκίνησε μια ωραία πίπα, με κοιτάγματα με τις ματάρες της. Η στύση δεν άργησε να έλθει και την διέταξα να κάτσει πάνω μου για αρχή, με πολλά κουνήματα από μέρους της.
Στη συνέχεια την έβαλα στα 4, με θέα την κωλάρα, και αφού ένιωθα ότι πλησιάζει το τέλος, την γύρισα μπροστά, γιατί ήθελα να βλέπω τα μπλε της μάτια.
Δεν άργησα να τελειώσω καθότι είχα πολλές καύλες.
Γενικά λοιπόν, η Ελένη είναι ότι καλύτερο και ομορφότερο για το δικό μου γούστο, που κυκλοφορεί την πρωινή βάρδια, σε ένα ήσυχο μέρος που φυσικά θα ξανατιμηθεί άμεσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.896
Πόντοι:
5.435
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2012
είναι που η επόμενη κριτική σου θα ήτα από το fkk...Γλώσσα αφού είσαι ασυγκράτητος...Γλώσσα
24 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όντως, δεν κρατήθηκα, ήταν πολύ όμορφα και αποφάσισα πως άξιζε να γίνει κριτική, άλλωστε τι ψυχή έχει ένα 20άρικο? Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2