Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τι να πούμε για την κοπέλα αυτή και για τις υπηρεσίες της.
Τζένη το όνομά της (Νταϊάνα από Αλικιβιάδου 16 α)
Σταθερή αξία στο χώρο, τιμάει τα 20 € όπως ελάχιστες.
Τι τσιμπούκια, τι πισοκωλητά, τι πλαγιαστά, τι γλυψίματα κωλοτρυπίδας, τι γλυφομούνι, τι γλύψιμο αρχιδιών.......η κοπέλα είναι σταθερή αξία στο χώρο.
Για όσους αρέσκονται σε καταστάσεις Milf, θεωρώ ότι είναι μέσα στο TOP 5 του χώρου.
Για το σπίτι έχω να πω ότι είναι η πρώτη φορά που το επισκέφτηκα, και μου έκανε εντύπωση η καθαριότητα στα δάπεδα και στο δωμάτιο, το κρεββάτι καθαρό και στρωμένο, νιπτήρας με αντισηπτικό και μαντηλάκια, καμμιά βιασύνη από κανέναν.
Να προσθέσω για την κοπέλα ότι τόσο το μουνί της όσο και η κωλοτρυπίδα της μοσχοβολάνε.
Μια τσατσά που έσταζε μέλι για όλους και για όλα.
Τι άλλο να ζητήσει κανένας !
Για όσους αρέσκονται σε καταστάσεις τέτοιες, όπως προείπα την συνιστώ ανεπιφύλακτα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζένη
collateral
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
445
Πόντοι:
3.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2012
ρέ φίλε κριτική και καμμία άλλη.....
πες μάς κάτι το ελεύθερο στοματικό ανακοινώθηκε στο σαλόνι?
24 Οκτωβρίου, 2012
την κοπέλα την ξέρω, δεν περιμένω να ανακοινωθεί κάτι στο σαλόνι
ότι δεν ξέρεις ρωτάς την τσατσά εξάλλου
24 Οκτωβρίου, 2012
τό ξέρω ότι την ξέρεις έχεις γράψει γι αυτήν καμιά 10ρια κριτικές....
και εγώ την ξέρω απλά σε ρωτάω γιατί και εγώ την ξέρω αλλά τώρα που πήγε σε αυτό το σπίτι τα έκοψε τα έξτρα και γι αυτό ανακοινώνεται πια απλό πρόγραμμα......
πια τσα τσα να ρωτήσω...την κοπέλα κατευθείαν ρώτησα και ήταν κατηγορηματικά αρνητική παρόλο που με γνωρίζει............μπράβο σου που την κατάφερες.....
24 Οκτωβρίου, 2012
καλησπερα φιλε collaterar ειναι σιγουρα η νταιανα που εχει αφησει εποχη στην αλκιβιαδου μαγκα μου με εφτιαξες γιατι οι τελευταιες πληροφοριες που ειχα ηταν οτι σταματησε σπευδω αυριο οποσδηποτε μιλαμε για το καλιτερο milf
25 Οκτωβρίου, 2012
το ξέρω οτι την ξέρεις, αλλά ξερω οτι με ξέρει και ξέρει και για εσένα οτι την ήξερες και ήξερες πως ξερω πως ξερει οτι ξερενομασταν....ΣπασίκλαςΧμμμ;
25 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτή είναι έχει γραφτεί τόσες φορές στην ημερήσια ενημέρωση.............
25 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλα γαμήσια, σου εύχομαι
25 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μήπως θέλει λίγο πιό ευγενική και με τρόπο προσέγγιση, γιατί το ίδιο άκουσα και από άλλον συναγωνιστή.
25 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τωρα γυρισα απο εκει,την νταιανα την εχω παρει δυο φορες στο 136 ως τζενη πια,σημερα ηταν η τριτη φορα,ειναι αψογη.Οπως μου ειπε, καποιος πιθανον να εγραψε για ακαποτο τσιμπουκι και ενοχληθηκε, γιατι πια δεν κανει.Απο τη κριτικη αυτη βεβαια, δεν αναφερεται συγκεκριμενα κατι περι ακαποτου στοματικου.
25 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε xilnic το αναφέρει στις υπηρεσίες της κοπέλας στην κριτική που έγραψε , επειδή ξέρω από πρώτο χέρι ότι λόγω κάποιον γεγονότων που συνέβησαν στη ζωή της το σταμάτησε μου έκανε εντύπωση που το έγραψε ο colleteral.............
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10