Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σημερινη επισκεψη,μετα απο καιρο,στο σπιτακι της οδου Καρδιτσης...Πηγαινα για Ευα σημερα,αλλα βρηκα κλειστο το οικημα προς Πυλη...ΛύπηΛύπη
Η ευγενεστατη γκριζομαλλα τσατσα μου παρουσιασε την Πωλονεζα Μαρια...Εμφανιση κοπελας:ψηλη,νταρντανοφερνει,με μαυρα μαλλια κομμωτηριου,βυζακια 2,5 αρια μαλλον,με πολυ καυλωμενες μικρες ρωγες κ ωραιο κωλο...μου παρουσιαστηκε φορωντας μονο ενα θαλλασι στρινγκ...στην φατσα δεν την λες ασχημη,μαλλον baby face εχει,τρωγεται ανετα...εκεινη την στιγμη εξηλθεν απο το δωματιο στο βαθος μεσηλικας συναγωνιστης με το χαμογελο στα αυτια...εσκασα το 35 αρακι για απλο προγραμμα,μιας κ η κοπελα δεν μου εβγαλε κατι το προστυχο για να παρω μεγαλυτερο προγραμμα,οπως επισης ηθελα να την τεσταρω στο απλο,να δω τι ψαρια πιανει...
περασα στο πρωτο θαλλασι δωματιο (λογω φωτισμου),το οποιο σχεδον ελαμπε απο καθαριοτητα...καθαρα σεντονια,χαρτι κουζινας κ σαπουνι διαθεσιμο,ολα κομπλε...Γδηθυκα κ περιμενα την Μαρια...η κοπελα μπηκε στο δωματιο ,ξαπλωσε διπλα μου,πεταξε το στρινγκακι της κ αφεθηκε στα χουφτωματα του στηθους της...ωραιο βυζακι,που γεμιζει το χερι,με τσιτωμενη ρωγα...περασε λαστιχο στο πεος κ επιδοθηκε σε ενα αξιοπρεπες τσιμπουκι,χωρις αρχιδογλυψιμο,ενω εγω χαΐδευα κ χουφτωνα τα ωραια της βυζακια...ΧαμόγελοΧαμόγελο..που κ που σηκωνε το κεφαλι κ με κοιταγε με την περιεργη φατσουλα της...δοντι δεν εβαλε στην πιπα,ουτε προσπαθεια εκανε για deep throat...την ανεβασα απο πανω,οπου κουνιεται κ στηνεται καλα,ενω ειναι δεκτικοτατη σε χουφτωματα κωλου κ βυζιων...μετα ακολουθησε ιεραποστολικο,οπου εκει εκανα καποιες προσπαθειες για γλωσσοφιλα,αλλα εισεπραξα μονο φιλακια στο στομα...μου φιλουσε τον λαιμο καυλιαρικα,ανεβασα ταχυτητες,κλειδωσαμε κ συγχρονησαμε τα σωματα μας,ειχα καλη αισθηση διεισδυσης ,οποτε καπου εκει επηλθε το πολυποθητο ξελαφρωμα κ ανακουφιση...Γλώσσα
Εν κατακλειδι,καλη κ ησυχη (οπως αναφερει κ gl) κοπελιτσα,με baby face,δεν κανει τα τρελα στο απλο προγραμμα κ γενικα δεν βγαζει προστυχια...βγαζει μια ελαφρια αισθηση gfe,αλλα οχι pse κ τετοιες καταστασεις....εγω αν την προλαβω θα την ξανατιμησω,γιατι μου αρεσαι...Αυτα!Να περνατε καλα,γιατι η ζωη ειναι μικρη κ φευγει γρηγορα...Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού