Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εψαχνα να βρω κατι καινουριο, Κατι που θα με ενθουσιασει!
Παντα στα περιεργα για αλλους γουστα μου! Τον τελευταιο καιρο ακολουθω ενα στυλ. Οχι ΣΕΞ, μονο προκατακτικα. Θελω να ξαπλωνω και να με περιποιουνται με την γλωσσα τους, το ιδιο κανω και εγω βεβαια.

Μπαινω στον οικο να δοκιμασω την ελενη.
Βγαινει η κοπελα, ξανθια ομορφουλα, ηλικια 26+,χωρις σουτιεν με στητα μεγαλα βυζια και φουσκωτο κωλο!
Δινω το μπλε εισιτηριο και μπαινω.

Ερχεται μετα απο λιγο με χαμογελο, συστηνομαστε , της λεω τι θελω και αρχιζουμε.
Τα βυζια της ηταν σε καλο μεγεθος αλλα ο γιατρος δεν εκανε καλη δουλεια. Ηταν μαλακα κοντα στην ρογα και πολυ σκληρα προς το σωμα. Γιαυτο και το 6 στην εμφανιση. Γενικα ειναι ωραια και καλο σωμα!
Στον αγωνα, καλο τσιμπουκι χωρις καποτα,αν και γρηγορο με χτυπηματα στην γλωσσα! Γλυψιμο στα @@ και ολα αυτα ενω της εβαζα 2 δακτυλα στο μουνακι!την βαζω και εγω κατω και αρχιζω.
Καθαρη ολα καλα! Την στηνω στα 4 και βλεπω τρομερο κωλο τον οποιο γλυφω μετα μανιας. Μετα τον παιρνει παλι στο στομα και χυνω στο χερι της. Δεν νομιζω να δεχεται στο στομα.
Γενικα καλα. Αλλα δεν με ενθουσιασε. Ειμαι και λιγο περιεργος οχι προς την εμφανιση αλλα στο να υπαρχει παθος και πανω απολα καλο τσιμπουκι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
700
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού