Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λίγο η ανάμνηση της πρόσφατα εκλιπούσης Sylvia Kristel (Emmanuelle), λίγο η διάθεση, και σήμερα είπα να βρω ένα milf. Θυμήθηκα από παλαιότερη βόλτα μου την Βουλγάρα την Τζένη στο 136, που τόσο μου εκθείαζε η ευγενέστατη τσατσά, και είπα να τη δοκιμάσω.
Η Τζένη είναι μια καλοστεκούμενη 35άρα, ψιλή, καστανόξανθη, με καλό σώμα με μερικά πιασίματα, στήθος 3άρι πεσμένο αλλά όχι χάλια, καλό νινάκι με μεγάλα ίσια χειλάκια, και πολύ ωραία κολάρα. Στα 4 είναι απολαυστική γιατί στήνεται ωραία και σπρώχνει άκοπα.
Είναι έμπειρη κοπέλα, χωρίς ιδιοτροπίες, και ξέρει πώς να σε κάνει να περάσεις καλά. Ξεκινήσαμε με αρκετά προκαταρκτικά, φιλάκια στο σώμα και απαλά χάδια, και σύντομα με έφτιαξε. Μετά μου πέρασε το σκουφάκι και είχαμε πίπα πάρα πολύ καλή. Είναι σπάνιο να βρεις κοπέλα που κάνει πραγματικό deep throat, η Τζένη τον εξαφάνιζε στο λαρύγγι της, έγλυφε και την παρέα. Στον αγώνα υπάκουη και χαμογελαστή, απ’ όλα, πάνω κάτω και πλαγίως. Με τα πολλά ζήτησα να τελειώσω στο φιλόξενο λαρυγγάκι της (με σκουφάκι πάντα), κάτι που με χαρά δέχτηκε. Γενικά ήταν μια απόλυτα χαλαρή και άνετη συνεύρεση, έκατσα μαζί της γεμάτο δεκάλεπτο.
Δεν έχω κανένα παράπονο από την κοπέλα, μου έδωσε το καλύτερο που μπορούσε και συνολικά πέρασα πολύ ικανοποιητικά για την περιοχή.
Στα συν και το μεγάλο, άνετο, καθαρό, και συντηριμένο δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2012
είναι η γνωστή μίλφ απο Αλκιβιάδου 16α
21 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Milf είναι άρα θα την έχει την ιστορία της...
Με τι όνομα είναι γραμμένη στο Αλκιβιάδου 16α; Ρωτάω γιατί δεν βρήκα κριτικές της σαν Τζένη.
22 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μήπως εννοείς την Νταϊάνα.............ξανθιά γλυκιά Βουλγάρα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3