Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνια ειναι ειναι + - 1 μερα. Η διαδικασια εχει ως εξης: μπηκα, περιμενα, την ειδα, εδωσα το 20ρικο κ μπηκα στο δωμα οπου μετα περιμενα απλα την ελενη να μου ερθει. Για την ελενη την πειραιωτισα δν χρειαζονται κ πολλα λογια. Ξανθος μουναρος, με ωραιο κολαρακι κ μεγαλα σιλικονατα βυζια. Μπαινει μεσα κ ξεκιναμε με μερικα προκαταρκτικα. Οταν τον ειδε ετοιμο παιρνει ενα υγρο μαντηλακι κ αφου τον καθαρισε αρχισε ενα γυμνο τσιμπουκι ολα τα λεφτα!! Ολο πανω κατω βολτες απ την βαση μεχρι το κεφαλι, πολυ deepthroat, κ πιπιλισμα τα αρχιδια ( τετοια πιπα απ την Μαρια στο κολωνου 11β ειχα να δω ). Γυρισμα σε 69 για να γλυψω κ εγω την μουναρα της γτ δν μπορουσα να αντισταθω και μετα στηνεται στα 4 κ με περιμενει. Ξεκιναω κατ ευθειαν δυνατο καρφωμα με βρισιμο κ σφαλιαρες στα κολομερια που φτιαχνοταν πιο πολυ κ με εφτιαχνε κ μενα πιο πολυ! Μετα απο κανα 4 λεπτο την γυρναω σε ιεραποστολικο που ξεκιναω παλι δυνατα κ αφου περασε λιγη ωρα ετσι τον βγαζω κ βγαζω κ την καποτα να περασω 1 χερι χρωμα τις βυζαρες Γλώσσα. Αφου περναει πρωτα ενα πινελο τα @@ μου ερχεται με τισ βυζαρες στη πουτσα μου κ παιχτηκε κατι αναμεσα σε ισπανικο κ μαλικια με το χερι και μετα απο λιγο τα αδιασα στις καυλωμενες ρωγες της. Σε ολη την διαρκεια δν εβγαλε to string το οποιο με εφτιαχνε ακομα περισσοτερο. Σηκωθηκαμε, σκουπιστηκαμε, φιλιθηκαμε κ εφυγε. Στο παρκινγκ 9 λογω μετρο. Ενω κ η τσατσα κομπλε στη δουλεια της ( δωματιο οκ, πορτα δν ακουστηκε ). Απ τις καλυτερες επαγγελματιες ever!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
68
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού