Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η βιολετα είναι μια λεπτη μελαγχροινη κοπελα με αξιολογο κορμι,περιπου ιδια εμφανισιακα με την ξακουστη χριστινα από τον οροφο του 69,με τη διαφορα ότι η βιολετα κερδιζει στα σημεια,αφου εχει ομορφοτερο προσωπο και κυριως καλυτερο φυσικο δυαρι στηθος.Ειχα αρκετο αγχος αλλα και προσμονη γι αυτή τη συναντηση,αφου χτες ειχε μαρκαριστει ως στοχος
Αν και το ενστικτο μου, ελεγε ,να μη ρωτησω αγνωστο συναγωνιστη που προηγουμενως κατεθεσε,τελικα το εκανα, και η απαντηση ηταν σουπερ.Το χω επιχειρησει ξανα,με την ιδια απαντηση για άλλη κοπελα,και με τελειως διαφορετικη προσωπικη γνωμη μετα και τη δικη μου καταθεση
Μπαινοντας η κοπελα στο δωματιο με ρωτησε από πού ειμαι και πως με λενε,σημειο πρωτο..οταν μπαινει μια κοπελα στο δωματιο μερικες φορες διακρινεις όπως σε ρωταει και σε κοιταει μια μικρη υπεροψια στο βλεμμα.Κατι του στυλ,εγω ξερω,εγω κανω κουμαντο εδώ,ειμαι εδώ για να θεραπευσω τη καβλα σου,εχεις παθει μια μικρη πλακα μαζι μου,πολλες ερμηνειες μπορεις να δωσεις.Δεν είναι αυτό που εχει σημασια,σημασια εχει ότι στο δωματιο δεν εισαστε ισοι,υπαρχει ηδη μια μικρη διαφορα,ο ένας είναι σε υποδιεστερη θεση από τον άλλο,τον κοιταζει καπως αφ υψηλου.Αυτο από μονο του μ εχει κανει να μην εχω παρει την άλλη με καλο ματι,γενικως δεν τις γουσταρω αυτές τις γυναικες.Παμε παρακατω..
Ξαπλωνοντας στο κρεβατι της ζηταω να τη χαιδεψω και να γλειψω το στηθος της,καμια σχεδον ανταποκριση.Σημειο δευτερο..δεν είναι ανωτερα μαθηματικα,παιρνοντας αγκαλια μια ιεροδουλο καταλαβαινεις αμεσως από τις αντιδρασεις της αν θελει να συμετασχει στο παιχνιδι εστω και επαγγελματικα.Στα προκαταρκτικα δεν εισεπραξα τιποτα,όταν σε άλλες περιπτωσεις από τα προκαταρκτικα ηδη μια επαγγελματιας εχει κερδισει το παιχνιδι
Τσιμπουκι και ιεραποστολικη σταση,εκει αρχιζουν τα ωραια.Χερια ανοιχτα,κανενα τρυφερο χαδι η΄ αγκαλιασμα και προβλημα αρχικα με τα μαλια..καπου της μαγκωνανε,ειλικρινα ζητημα αν πιαστηκαν στα χερια μου δυο,τρεις τριχες..
Στο σημειο αυτό και ενώ τη πηδαω σκεφτομαι αν θα μπορεσω να κρατησω τη στυση μου,αν θα τελειωσω ,προετοιμαζοντας τον εαυτο μου για τη γνωστη τακτικη μου, της μη εκσπερματισης(όταν δε περναω καλα)η’ αν αφησω να περασει ο χρονος προσδοκωντας καποια στιγμη σε μια καλυτερη συνεχεια..Εκει λοιπον που αρχιζει το πραγμα καπως να ζεσταινει,αφηνοντας αυτές τις σκεψεις από το μυαλο μου,και τα κορμια είναι σε πιο ζεστη επαφη,μου λεει ότι δε μπορει να παρει αερα..
Παει λοιπον και η θερμη επαφη με τα κορμια αγκαλιασμενα σαν ένα..σηκωνω λιγο το κορμο για να παρει αερα και εντος ολιγων δευτερολεπτων εχει παλι προβλημα με τα μαλια..Εκει σηκωνομαι από το κρεβατι ,βγαζω το προφυλακτικο και της λεω να φυγει..Σηκωνεται από το κρεβατι και της λεω να πει στην υπηρεσια να μου επιστρεψει τα μισα χρηματα,κατι που εγινε στη συνεχεια.Σ αυτό το σημειο ,θα ελεγα δυστυχως που ζητησα την επιστροφη ,όμως και το ν αφησω το θεμα να περασει ετσι,διχως καμια συνεπεια δεν μου αρεσε καθολου
Απογοητευτικη λοιπον εμπειρια με τη βιολετα,που όπως διαβασα πιθανον κανει και τη πρωινη βαρδια στο 66α.Ισως ετσι να εξηγουνται καποια πραγματα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2012
τι να πω κρίμα...και είναι ωραία κοπελίτσα και την έχω βάλει στο μάτι....θα δούμε
15 Οκτωβρίου, 2012
Απαραδεχτη καταλαβα ακριβος τι παιζει με αυτην απο τα λεγομενα σου...εγω δεν θα μπω καν στον κοπο να την δοκιμασο...μου θυμιζουν αυτα που αναφερης κατι δικες μας παλια.....και ορισμνες αλοδαπες σημερα,,,,Θυμός
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2