Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Χριστινα ειναι ενα μαλλον ρουμανοειδες κοντοπουτανο το οποιο δουλευε αν δεν κανω λαθος στο ΔΙΔΥΜΟΥ 7α, αν και εδω πλασαρεται ως νεα αφιξη.Αφου εγιναν οι συστασεις απο την τσατσσα η οποια για μενα ειναι η καλυτερη στη φυλης απο αποψης συμπεριφορας,δινω τον οβολο μου και μπαινω στο δωματιο.Ερχεται λοιπον η κορασιδα και η πρωτη νειλα μου ηρθε πριν καλα καλα ξεκινησουμε.Βρωμοσκυλαγε ιδρωτιλα ,μιλαμε για μποχα οχι μαλακιες.Κανονικα επρεπε να την διωξω και να παρω το χρημα πισω αλλα οποιος σκεφτεται με το κατω κεφαλι παθαινει αυτα και αλλα πολλα.Μου σκουπιζει η βρωμιαρα το ψωλι με χαρτομαντηλο, και ξεκιναει μια αεροπιπα ουτε που καταλαβαινα οτι με ακουμπαει.ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΦΑΛΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΑ.Οταν βαρεθηκε να κανει πιπα μου βαζει προφυλακτικο και αρχιζω ενα γαμησι με μισοπεσμενη πουτσα σε μουνι τιγκα στην ΑΛΟΙΦΗ.ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΗΣΑ.Με μια γρηγορη κινηση τον χωνω στο κωλαρακι της που και αυτο ηταν τιγκα στην αλοιφη αλλα αρκετα στενο και αρχιζω ενα ξεκωλιασμα σε φρενηρη ρυθμο που ακομα και εγω ο ιδιος εντυπωσιαστηκα με τον εαυτο μου.Αρχισε να βγαζει κραυγες πονου και να μου λεει ''μουρο μου πιο σιγκα'' αλλα εγω το βιολι μου συνεχισα το ξεκωλιασμα μεχρι που τελειωσα.Τελικα καλα να παθω γιατι αντι να παω στα στανταρακια μου ηθελα κασκαντεριλικια.Συμπερασματικα συναδελφοι εχετε το νου σας μην την πατησετε οπως εγω.ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ
Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
57
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2012
Παλιο-σκατιάρα να πούμε.............Γλώσσα
15 Οκτωβρίου, 2012
Αυτη η κορασιδα στην αρχη δουλευε στο 69πανω στην συνεχεια σε αυτα που ανεφερες εκτοσ οτι παντα εχει μια περιεργη οσμη σαν ασβος..Μεγάλο χαμόγελο κουραζετε και πολυ ευκολα...η πιπα της μαρεσε μονο, αλλα και αυτη την χαλασε οταν την πηρα 2 φορα...καλα εκανες και την τιμωρισες Χαμόγελο
03 Αυγούστου, 2014
Βρωμοσκύλαγε ή σκυλοβρώμαγε??? Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3