Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημέριανη επίσκεψη,στον οίκο και σαλοναρισμα απο μια κοπέλα καθώς η δευτερη ήταν στο δωματιο.Μηδεν συνενοηση με την τσατσα αλλα κατάλαβα ότι τα κανει ολα εκτός απο κωλο.20€ το μισθιο Τατιανα το κοριτσι (μεγαλοκοπελα κατα εμενα) με ένα υπέροχο 4αρι; Στηθος ολα τα αλλα ούτε που τα προσεξα!!! Ηρθε γρηγορα στο δωματιο και βγάζοντας το σουτιέν έπεσε λίγο το βυζι αλλα δεν με χάλασε ίσα ίσα που με έφτιαξε περισοτερο!!!!!!φιλια σε λαιμό και βουρ στο στήθος που το μουλιασα.....Ισπανική τέλεια πιπα ψιλό αδιάφορη και μετα την έβαλα απο κάτω και την σφυροκοπησα βάζοντας τα πόδια της παντου (πάνω μου,στους ώμους ,πλάγια) Την καρφωμα μέχρι που πρώτα ιδρωσα και μετα την εχυσα αλλα απο μέρος της ολα αυτα στην Μούγκα.Στα μείον η γεμάτη καποτα πάνω στον νιπτηρα,και η μυρωδιά απο το μουνι της που μαλλον είχε να πλυνει απο το πρωι;;;;Δεν ξέρω και μου άρεσε και όχι.......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2012
μεγαλοκοπελα 22 ετων???Money MouthMoney MouthMoney Mouth
θα μας χαζεψετε μερικοι....
19 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γραφω: μεγαλοκοπελα κατα εμενα!!!!! Το 22 ετών δεν το λέω εγω αλλα κάποιος άλλος.....διάβαζε πρώτα και μετα σχολιασεΣπασίκλας ΑΑ τώρα το είδα ότι το γράφεις εσυ ότι είναι 22.αν αυτή είναι 22 τότε είμαι και εγω 22!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2