Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επίσκεψη σήμερα στις 14.25 και αφού είχα τελειώσει την βόλτα μου....με διαφορά ότι καλύτερο έιδα σήμερα το μεσημέρι στο μταξουργείο και μάλιστα με μεγάλη διαφορά από την δεύτερη...η Ντάρια είναι ξανθιά λεπτούλα μετρίου
αναστήματος ωραίο στρογγυλό κώλο και 2άρια στητά βυζιά , είναι 21 ετών και έχει 2.5 χρόνια στην Ελλάδα....έρχεται στο δωμάτιο μές την τρελή χαρά κα λέει γελώντας...ήρθε η καγκελάριος απο την Ρουμανία...πώ μας έχουν πρήξει με την Μέρκελ , ε΄χουν κλείσει όλους τους δρόμους και δεν έχει καθόλου δουλεία , καλά της έστρωσαν και κόκκινο χαλί...τα βλέπω στην τηλεόραση , αύριο αν δεν μου έχουν κόκκινο χαλί δεν μπαίνω να δουλέψω λεεί και ξανά γέλια ,ξάπλωσε σχετικά μακριά από μένα με κλειστά τα πόδια της και αφού φόρεσε το προφυλακτικό άρχισε πίπα , πίπα μέτρια και επαναλαμβανόμενη χωρίς αυξομειώσεις ρυθμού και έντασης αλλά βαθιά , πρώτη στάση από πάνω και αφού έβαλε λίγη κρέμα , καλή συμμετοχή και μικρά επιφωνήματα όταν την έπιασα από τα κωλομάγουλα και την κάρφωνα στην πούτσα μου , δεύτερη στάση πλαγιαστό με αυτήν να κοιτάζεται στον καθρέπτη ,τρίτη και τελευταία στάση στα τέσσερα με καλή στάση σώματος
και με την Ντάρια πάλι να κοιτάει στον καθρέπτη μετά απο λίγο ήρθε το τέλος , πολύ καλό γαμήσι με κοπέλα με ωραίο κορμί χωρίς βιασύνες(κοντά στα 15 λεπτά) σε καθαρά και ωραία δωμάτια(φώτος στον ρομαντισμό)και όλα αυτά με μόνο 10 ευρώ.Θέλω να πώ ότι πρώτη φορά στο Μεταξουργείο έκανα 2 σερί καταθέσεις που συνδύασαν και ωραία κοπέλα και καλό γαμήσι , κάτι που έιναι πολύ σπάνιο ειδικά στο Μεταξουργείο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
195.661
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2012
Tα 30αρια της Κολωνου εχουν απο τα καλυτερα δωματια μπουρδελου ακομα και απο Φυλης καλυτερα ειναι..Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1