Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
συναντήθηκα με τον μπέμπα για να κάνουμε βόλτα στο μετάξι...όταν τον βρήκα του είπα πάμε να δούμε μια κοπέλα που είδα το Σάββατο το βράδυ πριν αρχίσουμε την βόλτα...πήγαμε δούλευε και πέρασα.
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Δευτέρας πρός Τρίτη στις 00.30.....η Τζούλια είναι μελαχρινή με μαλλιά μέχρι λίγο κάτω απο τους ώμους κανονικό σώμα ύψος κοντά στο 1.68 με 1.5 βυζί στητό αλλά αυτό που ξεχωρίζει είναι
η ωραία πατούρα που έχει(η κωλοτρυπίδα της φαίνεται και δουλεμένη), είναι ωραία στο πρόσωπο έχει σαρκώδη χείλη και τα μουνόχειλα της είναι παχιά , στο δεξί πόδι έχει ένα μεγάλο σημάδι απο ράμματα
που είχε κάνει όταν ήταν μικρή μετά απο αυτοκινητιστικό ατύχημα ενώ στην αριστερή γάμπα έχει έγκαυμα απο μηχανή(μήπως να κινείτε με τα μέσα μαζικής μεταφοράς Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο) , έχει ένα τατού λίγο
πάνω απο την μέση , είναι 23 ετών απο Ρουμανία , ελληνικά πολύ καλά , στο δωμάτιο μπήκε χαμογελαστή και με ρώτησε αν είμαι Έλληνας , κάθισε δίπλα μου και άρχισε να μου τον παίζει μέχρι να μου σηκωθεί
κάτι που έγινε σχεδόν αμέσως , πέρασμα προφυλακτικού και ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίζει ισπανική με τα βυζιά της , κατεβαίνει πιο κάτω και αρχίζει πίπα , η πίπα της καλή αν και μονότονη , πολύ βαθιά ρουφήγματα
και κοιτάγματα με τα μάτια , μετά απο λίγο της ζήτησα να γυρίσει για να κάνουμε 69 , το μουνάκι της καθαρό και ξυρισμένο και με παχιά μουνόχειλα , πρώτη στάση και αφού έβαλε λίγη κρέμα απο πάνω , άρχισα να την γαμάω
με σταματάει και μου λέει..εεεε αφού είμαι απο πάνω εγώ θα σε γαμάω αλλιώς να αλλάξουμε στάση...κανένα πρόβλημα της είπα , πολύ καλή κίνηση άλλοτε πάνω κάτω και άλλοτε μπρος πίσω με εμένα να την έχω αράξει σαν πασάς
και να χουφτώνω τα βυζιά της , την γύρισα στα τέσσερα γιατί με την κωλάρα που έχει έτσι πρέπει να την γαμάς , πολύ καλή σώματος αντέχει και το δυνατό ξέσκισμα , γρήγορα ήρθε το τέλος μιας και από την καύλα δεν μπόρεσα να
αντέξω.....στο δωμάτιο έκατσα 8 λεπτά αλλά μόνο επειδή τέλειωσα γρήγορα , απο τα καλύτερα κορμιά στο μετάξι και για 15 ευρώ αξίζει να δοκιμαστεί ενω και τα δωμάτια είναι καλά από άποψη καθαριότητας...
θα ξαναδοκιμαστεί για να ρωτήσω αν δίνει την κωλάρα της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.098
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2012
την ειχα δει την περασμενη εβδομαδα με τον μουστακια τσατσο μου φανηκε οτι ειπε 10.Καλη,αν την βρειτε ξεχυλωμενη ζητηστε της να σφιξει το κατεχει καλα Μεγάλο χαμόγελο
Αν σας ξενερωνουν τα σημαδια δεν κανει ειναι γεματη ακομη και στα κωλομαγουλα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1