Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σ'ένα μπαλκόνι της Φυλής ένας πατέρας τίναζε ένα κίτρινο χαλί.Δίπλα του έκλαιγε το μικρό του κοριτσάκι. Το μπαλκόνι τους είναι τόσο κοντά στο δρόμο που έβλεπα την σκόνη να τινάζεται σε κάθε χτύπημα,που έβλεπα τα δάκρυα να τρέχουν στα μάγουλα της μικρής.
Ο πονοκέφαλός μου δεν ήθελε φωνές. Άλλαξα πεζοδρόμιο.
Ένιωθα χάλια,έβλεπα χάλια. Ήθελα τα χάλια μου όμως να τα κάνω ιπτάμενο χαλί. Και την ξαναέψαξα. Γι αυτήν κατέβηκα άλλωστε.
Την είχα δει 2 βράδια πριν να βολτάρει σ'ένα υπεργεμάτο σαλόνι με πολλά ζευγάρια μάτια καρφωμένα πάνω της να στάζουν σπέρμα. Κι εκείνη να στέκει χαμογελαστή κι όμορφη πάνω στις 12ποντες animal print γόβες της,ένας "ροδανθός μες τα ρεμάλια", με την επιτηδευμένα γυναικωτή φωνή του γυναικωτού τσάτσου να την παρουσιάζει,να την παινεύει και τα δικά του μάτια να στάζουν ευρώ..
Οι ίδιες γόβες έφεραν και χθες το φορτίο απ'τα 45 κιλά της. Στήθος μικρό και στητό,οπίσθια όνειρο,φάτσα κουκλίστικη,ένα πακέτο barely legal.
Απόλαυσα τα μικρά της χέρια πάνω μου,τη λεπτή φωνή της στ'αυτιά μου,τα κοφτά βογγητά της για ώρα αρκετή,σε στάσεις αρκετές. Στο πλάι της όλα άλλαζαν μέγεθος. Η φωνή μου παρακούγονταν βαριά,τα χέρια μου παραέδειχναν μεγάλα,το προφυλακτικό παραέγινε μικρό.
Τελείωσα χωρίς να νιώσω εκείνες τις χαζές μετασυνουσιακές τύψεις που παρκάρουν στο μυαλό μου κάθε φορά που φεύγει το photoshop της καύλας από το πρόσωπο της μπαζόλας που γάμησα πριν λίγο. Τις τύψεις εκείνες που στο δρόμο της επιστροφής με κάνουν να μετανιώνω για τις στιγμές που πέρασα,για τη ζωή που ζω,για τα λεφτά που ξόδεψα.
Την Κυριακή,στο δρόμο της επιστροφής,πέρασα από τις 3 Γέφυρες. Υπάρχει ένα μπουζουκτσίδικο εκεί.
Παλιά το έλεγαν η "Χρυσή Νύχτα".
Τότε τραγουδούσε εκεί και ο Κώστας Μοναχός (παρέα με την Μαρία Ρούσσου) τα σουξέ του,ένα από τα οποία έλεγε:
"Εσύ θα μου τα φας(δις)
και χρήματα και κτήματα
γιατί έχεις αισθήματα"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2012
Πραγματικά απίστευτα ποιητική κ συνάμα ερωτική η κριτική σου...

Ωραίος...
09 Οκτωβρίου, 2012
http://www.youtube.com/results?search_query=Εσύ+θα+μου+τα+φας&oq=Εσύ+θα+μου+τα+φας&gs_l=youtube.3...708.708.0.1640.1.1.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1ac.1.

Χαμόγελο
09 Οκτωβρίου, 2012
Εισαι μεγαλος ποιητης
και με πολλα μολυβια
μετα απ αυτο το κειμενο
τα αλλα ειναι αρχιδια............
09 Οκτωβρίου, 2012
Ωραια η κριτικη σου.Αλλα για λαθος κορασηδα..Δηλαδη αν γραψεις για την Νικολετα τι θα πεις;;Μεγάλο χαμόγελο
09 Οκτωβρίου, 2012
Αν και αδιάθετος, "κατέθεσες" επιτυχώς ("Πέτρινος" γαρ...)
Αν και λυρικός, ήσουν παράλληλα αρκετά διαφωτιστικός στην ανάφ...Εεε, κριτική σου.
Αν και θα ήθελα να σε "μαυρίσω" (αστειεύομαι...), θα σου δώσω (γι' άλλη μία φορά) τη θετική μου ψήφο (5 στις 11). Φίλε lithin.
09 Οκτωβρίου, 2012
Respect! Τυπε εχεις πραγματικα συγγραφικο ταλεντο. Μηπως εχεις γραψει κανενα βιβλιο;
09 Οκτωβρίου, 2012
«Στήθος μικρό και στητό,οπίσθια όνειρο,φάτσα κουκλίστικη,ένα πακέτο barely legal.»

Τέτοια νὰ μᾶς λέγετε, νὰ ἴδωμεν ποῦ θὰ καταλήξωμεν.
B
bakalhs
10 Οκτωβρίου, 2012
τις τυψεις εκεινες που στο δρομο της επιστροφης με κανουν....
ποσα ξερεις για την ψυχολογια του μπουρδελιαρη λιθινε
10 Οκτωβρίου, 2012
Σας ευχαριστώ για την ανάγνωση και τον σχολιασμό της αναφοράς μου.Ντροπή
L
lithin
29 Οκτωβρίου, 2012
Φιλαράκο , μόλις διάβασα την καλύτερη ίσως μπουρδελο-κριτική σ'αυτό το site .
Περιμένω το sequel....
Είσαι απολαυστικός.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2