Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ορεξη μου σημερα ελεγε μικροκαμωμενη,πιτσιρικα με ενυσχυμενους βυζους.

Μετα απο αρκετη ωρα υπομονης και περπατηματος μεσα στην ζεστη (ουτε Αυγουστος να ηταν!) εφτασα στο δελο καπως απογοητευμενος μη βρισκοντας αυτο που θελω, αλλα μολις ειδα την κορασιδα ωπα λεω εδω ειμαστε.

Η Ελενα ειναι απο Ρουμανια 20ετων,κοντουλα με τεραστιους βυζους (5αρι σιγουρα),μελαχρινη και με πολυ καυλιαρικο υφος.

Αφου πληρωσα περασα στο δωματιο το οποιο ηταν πολυ καθαρο και περιποιημενο κατι που δεν το περιμενα.
Μετα απο 4 λεπτα μπαινει το μωρο και αρχιζει μια πιπα αρκετα καλη και με σωστη αυξομειωση της εντασης.
Στα πλην ηταν οτι μασαγε τσιχλα την ωρα του τσιμπουκιου και 2-3 φορες κολλησε στην καποτα αλλα δεν χαλαστηκα ισα ισα που γελασα.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω αφου μου αποκαλυψε τις τεραστιες βυζαρες της με τις σκουρες ρωγες αλλα με εμφανη αρκετα τα σημαδια απο την πλαστικη.Πολυ καλο ανεβοκατεβασμα απο μερια της με διαθεση λες και γουσταρε αυτο που εκανε,ενω η μουρη μου χανονταν αναμεσα στα στηθη της.

Δευτερη σταση εγω απο πανω σφυροκοποντας την ανελεητα και αυτη βγαζοντας ηχους πονου και απολυτης υποταγης κοντευα να τελειωσω οποτε ασχοληθηκα με τους βυζους για να ηρεμησω λιγο.Με ρωτησε αμα θελω να την παρω απο πισω αλλα εγω αρνηθηκα γιατι ηθελα να την βλεπω να ποναει,αφου επαιξα με τα ποδια της βαζοντας τα ποτε στα πλαγια ποτε διπλωμενα ποτε στους ωμους μου ηρθε το τελος.

Σε γενικες γραμμες πολυ καλη και το σημαντικο αρκετα ομορφη και καυλιαρα με συμμετοχη και διαθεση.
Νομιζω θα την ξανατιμησω αν και μου ειπε οτι δουλευει συνηθως στην βραδινη βαρδια.Στα αρνητικα δεν φιλαει με γλωσσα
αλλα μικρο το κακο,πιστευω οτι για 20ε μια χαρα ειναι .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
juko
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού