Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η κριτική αναφέρεται στον οίκο που είναι στον πρώτο όροφο.

"Αν δεν έχεις διάθεση, μην μπαίνεις", Αυτό μου είπαν ο nsmirni76, o xlexlekias και ο Chevallier Fidele, όταν τους είπα ότι δεν έχω και πολύ διάθεση να μπω. Τελικά δεν τους άκουσα και το πλήρωσα...

Λίγα λόγια για την κοπέλα, γύρω στο 1.6, με μικρά βυζάκια, αδύνατη, πρόσωπο όμορφο με αραιή οδοντοστοιχία και πολύ μικρά πατουσάκια, αλλά και πολύ βρώμικα.

Μπήκε στο δωμάτιο και γδύθηκε σε χρόνο dt. Ξεκινάει πίπα ακα, γλύφοντας μόνο το κεφάλι για 20 δεύτερα και πάει να μου φορέσει λάστιχο. Μετά από παρότρυνση μου συνεχίζει, αλλά πάλι για ελάχιστο Θυμός . Δεν γαμιέται λέω, πάμε να ξεκινήσουμε. Μπαίνω μέσα ιεραποστολικά, τίγκα στην κρέμα. Πάλι τα ίδια, όπως με την Ιρένα από Διδύμου. Αρχίζω το σφυροκόπημα, αλλά ήταν σαν να γαμάω πηγάδι. Τα παίρνω, βγάζω την καπότα και της λέω γλύψε. Το πορνίδιο δυσανασχετεί στην αρχή, αλλά μετά αρχίζει. Της πιέζω το κεφάλι στα αρχίδια μου και τελικά χειρονακτικά χύνω.

Ντύνεται και φεύγει λέγοντας απλά ένα γειά.

Ο τσάτσος, ο γνωστός χοντρός Αλβανός δεν ενόχλησε και το δωμάτιο ήταν καθαρό για τα επίπεδα της περιοχής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού